Memoriál Stanislava Krauze 2015

12/01/2015

        Tento rok jsem odehrál svůj první turnaj ve svém rodném městě, Českém Těšíně. Naposledy jsem se ho zúčastnil před dvěma roky, kde jsem podlehl ve čtvrtfinále Indonésanovi Vikimu Okvanovi. Vždy jsem si přál vyhrát tento turnaj a ono se to povedlu již v tomto roku.

       Abych se vrátil k začátku ledna, od 5 ledna jsem se začal připravovat v Praze na nadcházející MČR dospělých, které se koná od 30.1-1.2 v Karviné. Turnaj v Č. Těšíně jsme vybrali jako přípravný, abych věděl, jak na tom jsem. Od prvního kola, kde jsem nastupoval postupně proti stále mladším soupeřům. Na kurtě jsem se cítil velmi dobře. Nejen po fyzické stránce, ale také po herní. Každým kolem jsem zpřesňoval údery. Ve finále jsem porazil Bedřicha Valentu 21/11, 21/15

       Stále je co zlepšovat, zvláště před nadcházejícím MČR, ale základy jsou dobře postavené! Turnaj byl také skvěle zorganizovaný a hlavně pro mě osobně, vynikající divácká atmosféra byla vizitkou turnaje. Lidé mě hnali k vítězství a já toho využil. Děkuji moc všem, kteří mě "doma" podporovali, bylo to úžasné!

        Teď se mohu soustředit na pořádný herní trénink v Praze, kde jsem až do 28.1. Moc se na to těším a věřím, že formu vypiluji na přesný čas. Z Prahy zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie