Memoriál Stanislava Krauze 2015

12/01/2015

        Tento rok jsem odehrál svůj první turnaj ve svém rodném městě, Českém Těšíně. Naposledy jsem se ho zúčastnil před dvěma roky, kde jsem podlehl ve čtvrtfinále Indonésanovi Vikimu Okvanovi. Vždy jsem si přál vyhrát tento turnaj a ono se to povedlu již v tomto roku.

       Abych se vrátil k začátku ledna, od 5 ledna jsem se začal připravovat v Praze na nadcházející MČR dospělých, které se koná od 30.1-1.2 v Karviné. Turnaj v Č. Těšíně jsme vybrali jako přípravný, abych věděl, jak na tom jsem. Od prvního kola, kde jsem nastupoval postupně proti stále mladším soupeřům. Na kurtě jsem se cítil velmi dobře. Nejen po fyzické stránce, ale také po herní. Každým kolem jsem zpřesňoval údery. Ve finále jsem porazil Bedřicha Valentu 21/11, 21/15

       Stále je co zlepšovat, zvláště před nadcházejícím MČR, ale základy jsou dobře postavené! Turnaj byl také skvěle zorganizovaný a hlavně pro mě osobně, vynikající divácká atmosféra byla vizitkou turnaje. Lidé mě hnali k vítězství a já toho využil. Děkuji moc všem, kteří mě "doma" podporovali, bylo to úžasné!

        Teď se mohu soustředit na pořádný herní trénink v Praze, kde jsem až do 28.1. Moc se na to těším a věřím, že formu vypiluji na přesný čas. Z Prahy zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie