Ohlédnutí za rokem 2014

30/12/2014

        Rok 2014 mi přinesl mnoho nových věcí. Nejen, že jsem přešel do seniorské kategorie, která je úplně jinou ligou, než juniorská kategorie, což jsem poznal ihned na prvních turnajích. Také jsem začal trénovat pod novým hlavním trenérem Dickym Palyamou, kterému věřím a chci se připravovat v jeho tréninkové skupině.

        První půl rok v seniorské kategorii byl jako na horské dráze. V únoru 2014 se odehrálo MČR dospělých, kde jsem ještě jako junior podlehl ve čvrtfinále Honzovi Frohlichovi ve třech setech. Týden na to jsem vyhrál potřetí za sebou MČR juniorů, což mi udělalo obrovskou radost. Tím jsem také ukončil juniorskou kariéru a nastartoval tak tu hlavní - seniorskou. V dubnu jsme společně s týmem TJ Sokol Veselý Brno Jehnice vyhráli již po páté titul mistra ČR v české Extralize. Červen byl ve znamení turnaje v USA (Yonex US Open Grand Prix Gold), který byl pro mě skvělou zkušeností a znovu obrovským zážitkem. Po návratu skvělá příprava v Praze s Dickym Palyamou, která stála za úspěchy na Yonex Slovak Open (3.místo v mužském singlu) a poté postup do hlavní soutěže na Czech International 2014.

         Bohužel od září až do prosince to nebyly jen výborné výkony. Prohra v prvním kole na Belgian International, Hungarian International či South Africa International mě opravdu mrzela. Je to součást mé cesty, která nestoupá stále do vrchu. Ukazuje mi to nedostatky, na kterých musím pracovat a které chci zlepšovat. Děkuji moc Davidovi Nerudovi, který mi pomáhá zlepšit mou kondici. Díky tomu jsem schopen konkurovat všem soupeřům!

        V roce 2014 jsem se seznámil s několika skvělými lidmi, např. Gabča Soukalová, Ondřej Vetchý. Také jsem překvapivě vyrhál soutěž Magnesia Go, hlavně díky Vám, kteří jste pro mě hlasovali. V neposlední řadě si moc vážím, že mě nepostihlo žádné zranění, které by mi bránilo v tréninku a přípravě na turnaje- ZA TO JSEM NESMÍRNĚ VDĚČNÝ!

        Nejen, že si nesmírně vážím Vaši podpory, ale bez ty hlavní podpory (finanční), bych se nemohl připravovat v tak dobrých podmínkách, jaké mám. Děkuji firmám Zoner, XProduction, ISS Schafer, Babolat nebo AMK Consulting. Moc si vážím vaši podpory a těším se na další spolupráci!

         Krásného Silvestra a úspěšný vstup do nového roku 2015. S pozdravem Adam

 

 

 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie