Vánoční svátky

25/12/2014

        Po posledním kole Extraligy tohoto roku, kde jsme podlehli domácímu Meteoru 3/5 a  po domácí výhře nad USK Plzeň 6/2 jsme si zajistili pozici č. 4 na českém extraligovém žebříčku. Poslední kolo základní části nejvyšší Extraligy nás čeká v lednu proti TJ Astra Praha.

        Po nedělním utkání proti Plzni jsem si dal lehký oddych od badmintonu, abych nabral chuti a sil do druhé poloviny sezony 2015. Navíc jsem si po nešikovném pádu narazil koleno, tak jsem radši dbal na pořádné vyléčení. Už je vše v pořádku a akorát probíhá kondiční příprava, které velí jako vždy brněnský kondiční trenér David Nerud. Je to vždy skvělá vložka, která mě namotivuje! Od 4. ledna mě však čeká kompletní herní příprava v Praze pod dohledem Dickyho Palyamy!

        V neposlední řadě bych rád popřal všem krásné svátky, hlavně pohodu a úspěšný vstup do Nového roku 2015! Ať se Vám vše splní. Děkuji všem za podporu, z Brna zdraví,

Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

05/12/2018

V pátek jdeme na to. Držte palce. Bude to těžké, ale chceme vyhrát. European Championship of teams - qualification will start this Friday. Cross your fingers.

01/12/2018

"Souboj o Brno" nakonec těsně, ale pro nás. Byl to boj a doufám, že všem co došli se to líbilo. Přijďte zítra fandit i na Klimkovice 👏 The first Brno (my hometown) derby in Czech extraleague for us. Tight match, but still, Victory ✌️Good match, respect for SK Stavos Brno Slatina.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie