Vánoční svátky

25/12/2014

        Po posledním kole Extraligy tohoto roku, kde jsme podlehli domácímu Meteoru 3/5 a  po domácí výhře nad USK Plzeň 6/2 jsme si zajistili pozici č. 4 na českém extraligovém žebříčku. Poslední kolo základní části nejvyšší Extraligy nás čeká v lednu proti TJ Astra Praha.

        Po nedělním utkání proti Plzni jsem si dal lehký oddych od badmintonu, abych nabral chuti a sil do druhé poloviny sezony 2015. Navíc jsem si po nešikovném pádu narazil koleno, tak jsem radši dbal na pořádné vyléčení. Už je vše v pořádku a akorát probíhá kondiční příprava, které velí jako vždy brněnský kondiční trenér David Nerud. Je to vždy skvělá vložka, která mě namotivuje! Od 4. ledna mě však čeká kompletní herní příprava v Praze pod dohledem Dickyho Palyamy!

        V neposlední řadě bych rád popřal všem krásné svátky, hlavně pohodu a úspěšný vstup do Nového roku 2015! Ať se Vám vše splní. Děkuji všem za podporu, z Brna zdraví,

Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/04/2019

Bojovali jsme, ale letos to na titul nestačilo. Kousek chyběl. V každém případě gratulace vítězům BK 1973 Deltacar Benátky n/J a díky všem spoluhráčům z Badminton FSpS MU za skvělou sezónu.

14/04/2019

Dnes od 14/00 finále české extraligy proti BK 1973 Deltacar Benátky n/J. Držte palce.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie