Vánoční svátky

25/12/2014

        Po posledním kole Extraligy tohoto roku, kde jsme podlehli domácímu Meteoru 3/5 a  po domácí výhře nad USK Plzeň 6/2 jsme si zajistili pozici č. 4 na českém extraligovém žebříčku. Poslední kolo základní části nejvyšší Extraligy nás čeká v lednu proti TJ Astra Praha.

        Po nedělním utkání proti Plzni jsem si dal lehký oddych od badmintonu, abych nabral chuti a sil do druhé poloviny sezony 2015. Navíc jsem si po nešikovném pádu narazil koleno, tak jsem radši dbal na pořádné vyléčení. Už je vše v pořádku a akorát probíhá kondiční příprava, které velí jako vždy brněnský kondiční trenér David Nerud. Je to vždy skvělá vložka, která mě namotivuje! Od 4. ledna mě však čeká kompletní herní příprava v Praze pod dohledem Dickyho Palyamy!

        V neposlední řadě bych rád popřal všem krásné svátky, hlavně pohodu a úspěšný vstup do Nového roku 2015! Ať se Vám vše splní. Děkuji všem za podporu, z Brna zdraví,

Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

MČR 2016, Karviná

Všechny galerie