Příprava na Afriku

23/11/2014

Po návratu z Maroka, kde jsem se umístil na děleném 5. místě jsem se vrhl do přípravy na poslední dvě akce první části sezony. Již 2.12 odlétám do Jížní Afriky, konkrétně do Pretorie a následně Botswany. Celá příprava se odehrává v Brně z důvodu studia. Nechci nic podcenit a proto zůstávám nějakou dobu v Brně, abych měl veškeré povinnosti splněné.

        Co se týče tréninků, snažím se více soustředit na kondiční část, kde pod vedením Davida Neruda zlepšujeme výbušnost. Tréninky jsou zaměřeny na odrazy, rychchlost nohou, či delší sprinty ( 500m, 300m ). V herní části využívám domácího sparingu extraligových hráčů. Jsem nesmírně rád, že mohu s nimi v Brně trénovat! Navíc tento víkend ( 29-30.11 ) hrajeme doma velmi důležité extraligové zápasy, které budou skvělou podívanou. Neměli by jste si to nechat ujít. V sobotu v brněnské Yonex Aréně hrajeme od 15/00 s odvěkým soupeřem BK Delcatar Benátky n. Jizerou. V neděli pak v hale brněnské Sportovní Fakulty proti BC Kladno. Náš tým bude v plné síle a věřím, že se budeme snažit o to, aby vítězství zůstalo doma.

        Posledně bych rád zmínil, že jsem se mohl zúčastnit stužkovacího večírku společně s celou mou skvělou třídou. Jsem nesmírně rád, že mohu mít tak skvělé spolužáky se kterými bych klidně zůstal dalších 6 let :-)!

        Stále můžete hlasovat v soutěži Magnesia Go, která končí již tuto středu 26.11! Děkuji za každý hlas!    http://www.magnesiago.cz/adam-mendrek

Z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie