Nadcházející turnaje

25/10/2014

Už je to měsíc, co jsem odehrál svůj poslední turnaj, kterým bylo MMČR 2014. Od té doby jsem se připravoval na poslední 4 turnaje této poloviny sezony. Střídavě v Praze a Brně. 

        Trénink v Praze byl zaměřen hlavně na badminton, kde jsem společně s Petrem Koukalem, Nickem Fransmanem, Jarem Vícenem a trenérem Dickym Palyamou pracoval na nových technických věcech. Také jsem odehrál mnoho sparingových zápasů, které skvěle nastiňovaly turnajové tempo. Během října jsem se také vrátil na týden do Brna ( z důvodu účasti kluků na turnaji Holandsku ). V Brně to bylo hlavně o dvou věcech. První bylo studium a ta druhá kondiční trénink pod taktovkou Davida Neruda. Byla to příjemná změna, díky které jsem si trochu oddych od badmintonu a znovu nabral chuť do tréninku. 

        Během tréninku v Praze jsem také stihl natočit potřebné materiály do projektu pro Magnésii, kde jsem byl vybrán mezi 5 sportovců, kteří dostanou mimořádnou podporu na další přípravu. Ambasadorem projektu je pan Ondřej Vetchý, se kterým jsem měl tu čest se seznámit a také natáčet! Také děkuji Petrovi Koukalovi, který se ujal role " trenéra " a tím mi pomohl natočit skvělé záběry do tohoto projektu. Doufám, že se vše povede :-). Pak to bude vše na Vás a Vašich hlasech, díky kterým se dozvím, na kterém místě jsem se umístil konečně. Vše budu sdílet na facebookovém profilu sportovce ( Adam Mendrek ). 

         Poslední trénink zde v Praze mě čeká v pondělí dopoledne a hned poté odjíždím do Brna. Ve čtrtek mě čeká cesta do Budapeště, kde se koná Hungarian International 2014! Všechny zdravím z Prahy! Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie