Extraliga

15/10/2014

        O tomto víkendu se odehrálo první kolo nového ročníku české nejvyšší ligy, a to Extraligy! 

Jak jsem již dříve zmiňoval, v mém angažmá se nic nezměnilo a hájím barvy brněnských Jehnic, jakožto poslední 4 roky. Bohužel se to už nedá říci o mých spoluhráčích Petrovi Koukalovi, Jarovi Vícenovi, či Bětce Bášové, kteří změnili týmy. Ale i tak náš tým má stále polské hvězdy Adama Cwalinu a Kamilu Augustýn, kteří jsou výraznými osobnostmi našeho celku! Sobotní utkání jsme odehráli v Českém Krumlově proti silnému domácímu družstvu. Bohužel jsme byli oslabeni o Adama Cwalinu, který díky zranění nemohl přijet. Většinu zápasů jsme prohráli těsným rozdílem. Mně se povedlo vyhrát bod ve 2. mužském deblu po boku Vojty Šelonga, se kterým jsme porazili pár Janáček/Swierczynski! Druhý bod jsem získal diky skreči Pavla Floriána na 1. mužském singlu. Avšak toť bylo vše z naší strany a krumlovskému celku jsme podlehli 2/6

         Nedělním soupeřem, tentokrát u nás v Jehnicích byla TJ Sokol Dobrůška, kde právě hraje Jaro Vícen. Tentokrát jsme však nezaváhali a vyhráli klíčové zápasy. Prvním bodem pro náš celek byla 2. mužská čtyřhra, kde jsme znovu s Vojtou nezaváhali a poprali se ve třísetové bitvě o první bod. Poté Kamila vyhrála svůj singl, ženský debl taktéž, 3. mužský singl zvládl Standa Kohoutek a nakonec jsem vyhrál 2. mužskou dvouhru, kde jsem nastoupil proti Indonésanovi Komang Sandy Wijaya, kde jsem soustředěně šel po každém bodu a svojí hrou jsem mu nedal šanci! Vyhrál jsem 21/11, 21/11 a celkově jsme tak vyhráli nad Dobrůškou 5/3! Také děkuji všem divákům, kteří přišli náš tým podpořit.  

          Večer jsem odjel do Prahy, kde se teď připravuji na turnaje, které se konají na začátku listopadu, jimiž budou Hungarian International a Marocco Open! Z Prahy zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie