Špatný výkon, jedem dál

12/09/2014

        Na Yonex Belgian International 2014 jsem vyrazil společně s Petrem Koukalem po úterním ranním tréninku. Čekala nás dlouhá cesta, protože se turnaj konal v Leuvenu, který se nachází asi 900 km západně od Prahy. 

        Do Leuvenu jsme přijeli v úterý večer. Hned po příjezdu jsme se ubytovali, a já hlavně odpočíval, abych byl připraven na středeční zápas kvalifikace, ve kterém jsem nastoupil proti Peterovi Langovi z Německa. Zápas začal v 9:55 na kurtu číslo 3. Při rozehrávce jsem pocítil, že na jedné straně kurtu více foukala klimatizace, která byla pro mě osobně největším soupeřem. Po celou dobu jsem zápasil s opravdu špatnými výhozy od saka, které nekončily ani v polovině kurtu, čímž jsem usnadnil soupeři ukončení výměny. Nebyl jsem to já, nepovzbuzoval se ani jsem nevěřil ve výhru. Opravdu jsem byl zklamán z mého výstupu, který jsem předvedl. 

        Na druhou stranu věřím, že to bylo jenom chvilkové zaváhání a na příštím turnaji- Polish Open 2014, který se koná již tento týden! Děkuji všem za podporu! Z Brna všechny zdravím! Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie