Špatný výkon, jedem dál

12/09/2014

        Na Yonex Belgian International 2014 jsem vyrazil společně s Petrem Koukalem po úterním ranním tréninku. Čekala nás dlouhá cesta, protože se turnaj konal v Leuvenu, který se nachází asi 900 km západně od Prahy. 

        Do Leuvenu jsme přijeli v úterý večer. Hned po příjezdu jsme se ubytovali, a já hlavně odpočíval, abych byl připraven na středeční zápas kvalifikace, ve kterém jsem nastoupil proti Peterovi Langovi z Německa. Zápas začal v 9:55 na kurtu číslo 3. Při rozehrávce jsem pocítil, že na jedné straně kurtu více foukala klimatizace, která byla pro mě osobně největším soupeřem. Po celou dobu jsem zápasil s opravdu špatnými výhozy od saka, které nekončily ani v polovině kurtu, čímž jsem usnadnil soupeři ukončení výměny. Nebyl jsem to já, nepovzbuzoval se ani jsem nevěřil ve výhru. Opravdu jsem byl zklamán z mého výstupu, který jsem předvedl. 

        Na druhou stranu věřím, že to bylo jenom chvilkové zaváhání a na příštím turnaji- Polish Open 2014, který se koná již tento týden! Děkuji všem za podporu! Z Brna všechny zdravím! Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie