Pokračování ve Future Stars!

04/09/2014

        Po návratu ze Slovenska jsem se 2 týdny připravoval zde v Brně, kde jsem absolvoval jak badmintonové tréninky, tak i kondiční, pod vedením Davida Neruda! 

        Před pár dny přišla také velmi příjemná zpráva z Badminton Europe, kde jsem byl znovu vybrán mezi 8 mužských hráčů ( juniorů, kteří přecházejí z juniorského badmintonu do seniorského ), které podporuje Badminton Europe projektem tzv. " Future Stars ". Jsem velmi rád, že znovu našlo místo i pro mě! 

       Teď mě čeká turnajová tour- Benátecký pohár- Belgium Open- Polish Open a závěrem září Czech International, který se hraje v Praze! Z Brna zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie