Pokračování ve Future Stars!

04/09/2014

        Po návratu ze Slovenska jsem se 2 týdny připravoval zde v Brně, kde jsem absolvoval jak badmintonové tréninky, tak i kondiční, pod vedením Davida Neruda! 

        Před pár dny přišla také velmi příjemná zpráva z Badminton Europe, kde jsem byl znovu vybrán mezi 8 mužských hráčů ( juniorů, kteří přecházejí z juniorského badmintonu do seniorského ), které podporuje Badminton Europe projektem tzv. " Future Stars ". Jsem velmi rád, že znovu našlo místo i pro mě! 

       Teď mě čeká turnajová tour- Benátecký pohár- Belgium Open- Polish Open a závěrem září Czech International, který se hraje v Praze! Z Brna zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

05/12/2018

V pátek jdeme na to. Držte palce. Bude to těžké, ale chceme vyhrát. European Championship of teams - qualification will start this Friday. Cross your fingers.

01/12/2018

"Souboj o Brno" nakonec těsně, ale pro nás. Byl to boj a doufám, že všem co došli se to líbilo. Přijďte zítra fandit i na Klimkovice 👏 The first Brno (my hometown) derby in Czech extraleague for us. Tight match, but still, Victory ✌️Good match, respect for SK Stavos Brno Slatina.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie