Přípava v Praze

26/07/2014

        Od 15.7 začala moje druhá část přípravy, která je zaměřena hlavně na herní trénink. Po příletu z USA jsem si stačil přehodit věci a pozdravit v Brně přátelé. Hned ve středu jsem totiž odjel do Prahy. 

         Trénuji společně s Petrem Koukalem, Nickem Fransmanem, Jarem Vícenem ( který se připojí hned po vyléčení zranění ) a Honzou Loudou. Samozřejmě na nás dohlíží trenér Dicky. Tréninková náplň je hodně intenzivní, denně 2 tréninky po 2 hodinách. Hrajeme hodně kombinací 2 na 1, či 3 na 1, dále multi-feeding a v neposlední řadě také technika úderů. Postupem času budeme hrát více a více sparingových zápasů, aby jsme si zvykli na nový početní systém do 11 bodů. Bohužel mě čeká ihned první turnaj s tímto systémem :-(. 

        Součástí tréniků je také kondiční vložka, což znamená hodně intervalového běhání, 400m či posilovna. Poslední 2 týdny budou tréninky zaměřeny hlavně na trénink v hale. Moc se těším na nadcházející tréninkové jednotky a doufám, že budu na první turnaj, kterým je Slovak International 2014 co nejlépe připraven. Z Prahy zdraví Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/04/2019

Bojovali jsme, ale letos to na titul nestačilo. Kousek chyběl. V každém případě gratulace vítězům BK 1973 Deltacar Benátky n/J a díky všem spoluhráčům z Badminton FSpS MU za skvělou sezónu.

14/04/2019

Dnes od 14/00 finále české extraligy proti BK 1973 Deltacar Benátky n/J. Držte palce.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie