Přípava v Praze

26/07/2014

        Od 15.7 začala moje druhá část přípravy, která je zaměřena hlavně na herní trénink. Po příletu z USA jsem si stačil přehodit věci a pozdravit v Brně přátelé. Hned ve středu jsem totiž odjel do Prahy. 

         Trénuji společně s Petrem Koukalem, Nickem Fransmanem, Jarem Vícenem ( který se připojí hned po vyléčení zranění ) a Honzou Loudou. Samozřejmě na nás dohlíží trenér Dicky. Tréninková náplň je hodně intenzivní, denně 2 tréninky po 2 hodinách. Hrajeme hodně kombinací 2 na 1, či 3 na 1, dále multi-feeding a v neposlední řadě také technika úderů. Postupem času budeme hrát více a více sparingových zápasů, aby jsme si zvykli na nový početní systém do 11 bodů. Bohužel mě čeká ihned první turnaj s tímto systémem :-(. 

        Součástí tréniků je také kondiční vložka, což znamená hodně intervalového běhání, 400m či posilovna. Poslední 2 týdny budou tréninky zaměřeny hlavně na trénink v hale. Moc se těším na nadcházející tréninkové jednotky a doufám, že budu na první turnaj, kterým je Slovak International 2014 co nejlépe připraven. Z Prahy zdraví Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie