Přípava v Praze

26/07/2014

        Od 15.7 začala moje druhá část přípravy, která je zaměřena hlavně na herní trénink. Po příletu z USA jsem si stačil přehodit věci a pozdravit v Brně přátelé. Hned ve středu jsem totiž odjel do Prahy. 

         Trénuji společně s Petrem Koukalem, Nickem Fransmanem, Jarem Vícenem ( který se připojí hned po vyléčení zranění ) a Honzou Loudou. Samozřejmě na nás dohlíží trenér Dicky. Tréninková náplň je hodně intenzivní, denně 2 tréninky po 2 hodinách. Hrajeme hodně kombinací 2 na 1, či 3 na 1, dále multi-feeding a v neposlední řadě také technika úderů. Postupem času budeme hrát více a více sparingových zápasů, aby jsme si zvykli na nový početní systém do 11 bodů. Bohužel mě čeká ihned první turnaj s tímto systémem :-(. 

        Součástí tréniků je také kondiční vložka, což znamená hodně intervalového běhání, 400m či posilovna. Poslední 2 týdny budou tréninky zaměřeny hlavně na trénink v hale. Moc se těším na nadcházející tréninkové jednotky a doufám, že budu na první turnaj, kterým je Slovak International 2014 co nejlépe připraven. Z Prahy zdraví Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

05/12/2018

V pátek jdeme na to. Držte palce. Bude to těžké, ale chceme vyhrát. European Championship of teams - qualification will start this Friday. Cross your fingers.

01/12/2018

"Souboj o Brno" nakonec těsně, ale pro nás. Byl to boj a doufám, že všem co došli se to líbilo. Přijďte zítra fandit i na Klimkovice 👏 The first Brno (my hometown) derby in Czech extraleague for us. Tight match, but still, Victory ✌️Good match, respect for SK Stavos Brno Slatina.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie