New York 2014

14/07/2014

        Tento rok se US Open přesunul na východní část USA a to konkrétně do New Yorku, zatímco před rokem se turnaj konal v Los Angeles. LA bylo pro mě první americkou zkušeností a také návštěvou. Velmi jsem si ten čas užil a spojil tak sport s odpočinkem. Jinak tomu nebylo ani tento rok.Do NY jsem se vydal společně s Petrem Koukalem a trenérem Dickym Palyamou. Letěli jsme Praha-Miláno-New York. Musím říci, že záživnější cestu jsem ještě nezažil. Většinu cesty jsme si dělali ze sebe srandu a snažili se " přežít " úmornou cestu. Po příletu do cílové stanice J.F.Kennedy Airport, kde nás vyzvedli organizátoři, jsme rovnou jeli na hotel, který se nacházel necelou hodinu cesty. Od soboty až do úterý jsme trénovali, vždy jednou denně a to převážně tréninkové zápasy, či technické kombinace. V pondělí jsem měl tu možnost si zahrát proti TOP hráčům a to přesně Lee Hyun Il z Koreji ( 3. místo OH 2012 ) a Tien Minh Nguyen z Vietnamu ( 3. místo Mistrovství světa 2013). Nejvíc mě na tom potěšil fakt, že 5 let tomu jsem měl právě Korejce vyvěšeného na zdi. Dnes jsem proti němu nastoupil na kurtě.

        V úterý večer jsem nastoupil ke svému 1. kolu hlavní soutěže proti americké jedničce Sattawatu Pongnairatovi, který se drží kolem 55. místa na světě. V zápase jsem nebyl horším , či pomalejším hráčem. Rychlost a chtíč byl, bohužel zkušenosti a mnoho chyb mi zabránilo v lepším výsledku. V posledních dnech jsme se byli podívat do centra NY, jako např. Madison Square Garden, Time Square či Central Park. Byl to opravdový zážitek :-).

        Po příletu se vrátím na pár dnů do Brna, kde si přehodím věci a připravím se na nadcházející měsíc přípravy v Praze pod dohledem Dickyho! Moc se na to těším a věřím, že budu kvalitně připraven na první turnaj nové sezony, čímž bude Slovak Open 2014, který se jako jeden z prvních turnajů bude hrát na 3. vítězné sety do 11! Z J.F.Kennedyho letiště zdraví Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie