Příprava v Brně

27/04/2014

        Po návratu z Prahy jsem vypustil na 5 dní herní tréninky, které jsem nahradil kondiční přípravou. Je pravda, že po 3 dnech jsem začínal mít nervy, potřeboval jsem hrát, ale zvládl jsem to. Snažil jsem se hlavně soustředit na kvalitní fyzickou přípravu pod vedením trenéra Davida. Připravil si pro mě milé přivítání ( např. 30krát 150m )  a tak jsem rád, že mám první týden za sebou. Mimoto je pro mě teď prioritou i studium, které  zdárně zvládám a věřím, že to dotáhnu i do úspěšného konce :-)! 

        Od zítřka mi začíná normální režim, což znamená 2 tréninky denně. Těším se zpět na kurt, na další práci a přípravu na poslední turnaje této sezony. Prvním bude Slovenian International, který se koná za necelé dva týdny! Mějte se fajn, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie