Příprava v Brně

27/04/2014

        Po návratu z Prahy jsem vypustil na 5 dní herní tréninky, které jsem nahradil kondiční přípravou. Je pravda, že po 3 dnech jsem začínal mít nervy, potřeboval jsem hrát, ale zvládl jsem to. Snažil jsem se hlavně soustředit na kvalitní fyzickou přípravu pod vedením trenéra Davida. Připravil si pro mě milé přivítání ( např. 30krát 150m )  a tak jsem rád, že mám první týden za sebou. Mimoto je pro mě teď prioritou i studium, které  zdárně zvládám a věřím, že to dotáhnu i do úspěšného konce :-)! 

        Od zítřka mi začíná normální režim, což znamená 2 tréninky denně. Těším se zpět na kurt, na další práci a přípravu na poslední turnaje této sezony. Prvním bude Slovenian International, který se koná za necelé dva týdny! Mějte se fajn, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie