Finále Compo Praha extraligy 2014

11/04/2014

        Po delší odmlce se znovu hlásím. Po návratu z Itálie, jsem se konečně mohl soustředit na 2 týdny souvislého tréninku bez turnajů! Musím říci, že jsem velmi nadšen a spokojen se všemi náplněmi tréninků - jak herních, tak kondičních! Celá naše skupina se respektuje a jsme si výbornými sparingovými partnery! 

        Již zítra nás však čeká honba za ziskem 5. titulu mistrů ČR smíšených družstev. Bude k vidění nejlepší badminton v Česku. Zítra nastupujeme od 13:00 proti celku z Kladna! Jako vždy, moc se na tuto akci těším a věřím, že se tam společně setkáme a že nám pomůžete získat 5. titul v řadě! Těším se na Vás! 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

05/12/2018

V pátek jdeme na to. Držte palce. Bude to těžké, ale chceme vyhrát. European Championship of teams - qualification will start this Friday. Cross your fingers.

01/12/2018

"Souboj o Brno" nakonec těsně, ale pro nás. Byl to boj a doufám, že všem co došli se to líbilo. Přijďte zítra fandit i na Klimkovice 👏 The first Brno (my hometown) derby in Czech extraleague for us. Tight match, but still, Victory ✌️Good match, respect for SK Stavos Brno Slatina.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie