Finále Compo Praha extraligy 2014

11/04/2014

        Po delší odmlce se znovu hlásím. Po návratu z Itálie, jsem se konečně mohl soustředit na 2 týdny souvislého tréninku bez turnajů! Musím říci, že jsem velmi nadšen a spokojen se všemi náplněmi tréninků - jak herních, tak kondičních! Celá naše skupina se respektuje a jsme si výbornými sparingovými partnery! 

        Již zítra nás však čeká honba za ziskem 5. titulu mistrů ČR smíšených družstev. Bude k vidění nejlepší badminton v Česku. Zítra nastupujeme od 13:00 proti celku z Kladna! Jako vždy, moc se na tuto akci těším a věřím, že se tam společně setkáme a že nám pomůžete získat 5. titul v řadě! Těším se na Vás! 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie