Praha 2014

16/03/2014

        Poslední týden strávený v Brně po MČR družstev juniorů, kde jsem pomohl našemu týmu zisk  vícemistrů ČR, jsem strávil tréninkově. Zaměřil jsem se více na kondiční část s trenérem Davidem, kde jsme díky hezkému počasí mohli odběhat tréninky venku na ovále. 

        Tento víkend jsem si dal úplné volno, ať jsem 100% odpočatý a připravený na měsíční trénink v Praze u Petra Koukala. Moc se na tuto zkušenost těším a věřím, že po této etapě budu rozhodnutý, kde strávím delší tréninkové období a to buď v Praze, či Dánsku. Během tohoto tréninku mě čekají také dva zahraniční turnaje a to Polish international 2014, který se koná již od tohoto čtvrtka a poté odlétám do Milána, kde odehraji poslední juniorský turnaj. 

        Můžete se těšit na tréninkové náplně, zajímavosti a vše, co se bude odehrávat v Praze. Mějte se, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie