Praha 2014

16/03/2014

        Poslední týden strávený v Brně po MČR družstev juniorů, kde jsem pomohl našemu týmu zisk  vícemistrů ČR, jsem strávil tréninkově. Zaměřil jsem se více na kondiční část s trenérem Davidem, kde jsme díky hezkému počasí mohli odběhat tréninky venku na ovále. 

        Tento víkend jsem si dal úplné volno, ať jsem 100% odpočatý a připravený na měsíční trénink v Praze u Petra Koukala. Moc se na tuto zkušenost těším a věřím, že po této etapě budu rozhodnutý, kde strávím delší tréninkové období a to buď v Praze, či Dánsku. Během tohoto tréninku mě čekají také dva zahraniční turnaje a to Polish international 2014, který se koná již od tohoto čtvrtka a poté odlétám do Milána, kde odehraji poslední juniorský turnaj. 

        Můžete se těšit na tréninkové náplně, zajímavosti a vše, co se bude odehrávat v Praze. Mějte se, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie