Velká cena Plzně

08/03/2014

        Minulý rok, konkrétně v dubnu 2013 jsem poprvé vyhrál seniorské GPA a to v Liberci. O necelý rok později se mi to povedlo znovu, tentokrát v Plzni. 

        Turnaj jsem bral více jako trénink, možná i díky tomu jsem byl více uvolněný a hru si užíval. V první kole jsem porazil domácího hráče Přemysla Voráče, kde jsem měl celý zápas pod kontrolou a hra se tvořila na mé straně. Ve druhém kole jsem hrál s Brazilcem Sallesem, který teď žije a trénuje v Českým Krumlově. Rudolfo je velmi rychlý a útočný hráč, ale právě jeho styl mi velmi vyhovoval! Do určitých chvíli jsem jeho útok pouze vracel a čekal, až příjde vhodná situace k útoku. Jasným výsledkem jdu dále, a to do čtvrtfinále proti Jaromíru Janáčkovi. Mirka snad ani nemusím představovat. Je to můj kamarád, ale táke nejvetší rival od juniorských let :-). Na zápas jsem se těšil a necítil žádnou nervozitu. V začátcích obou setů jsme se tahali, ale po přestávce jsem už nenechal nic náhodě a po výhře 21:14 a 21:18 postupuji do nedělního semifinále, ve kterém jsem se střetl s Jurajem Vachálkem ze Slovenska.

         S Jurajem jsem nejvíce zápasů odehrál minulý rok. Však v obou jsem vyhrál vždy jasným výsledkem. Nebylo tomu nijak ani teď. První set podávám soustředěný výkon a vyhrávám 21:10! Ve druhém sice koncentrace poleví, ale stále držím zápas ve svých rukou a vyhrávám 23:21. Postupuji do posledního zápasu, kde jsem narazil na 1. nasazeného Petra Jelínka. 

         Petra znám a vím, jakou taktiku na něj hrát. V prvním setu jsem i trochu se štěstím vyhrál 22:20. Ve druhém setu ale hraju úplně jinak a vedu 13:0. Nenechávám nic náhodě a druhý set vyhraju 21:6! Povedlo se!

          Teď akorát sedím v krummlovské hale, kde se odehrává MČR družstev juniourů. Pokusím se podat maximální výkon, abych pomohl našemu družstvu se dostat co nejdál!! Z Českého Krumlova všechny zdravím, Adam 

 

 

        

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie