Austrian International 2014

20/02/2014

Tuto středu začal další z mezinárodních turnajů okruhu seniorského Circuitu. Hrálo se ve vídeňské Sporthalle, kde se konají pouze tyto velké akce. Svoje první kolo jsem hrál na kurtě č.1 od 12:00 proti Jacobu Nilssonovi ze Švédska.

        Na Jacoba jsem se připravil velmi kvalitně. Měl jsem jasnou taktiku a také rady, které by mně mohly pomoci k vítězství proti tomuto obranně založenému hráči, který hraje celodvorcovou hru. Má skvěle vyběhaný kurt a k tomu kvalitní obranu, o kterou se může opřít. Na druhou stranu nemá silnou smeč, takže nebyl ze zadní části moc nebezpečný. Na místo toho má výborné zaseknuté dropy. Moje snaha byla hrát prudké klíry a také rozehrávat do všech rohů, nesnažit se hrát na sako. Tam byl vůdčí osobností on. Moje snaha byla  hrát delší " push " hru od saka na podávací lajnu. Hrál jsem útočně, naskakoval a hrál opravdu v co nejvyšším bodě. Bohužel od saka jsem rozehrával opravdu špatně. Nízké a krátké výhozy byly jako voda na jeho mlýn. Vracel mi tyto špatné prohozy rychlou stick smashí a já si nevědel rady.

         V obou setech jsem začal hrát účinnou hru až ke konci, což bylo bohužel pozdě. I přes to jsem si zahrál opravdu kvalitní zápas s velmi dobrým hráčem! Po prohře 16:21 a 15:21 jsem se rozloučil s tímto turnajem a nezbývá mi nic jiného, než si z toho vzít ponaučení a vrhnout se znovu do tréninku :-)! Mějte se, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie