MČR juniorů 2014

10/02/2014

Na orlovském gymnáziu se od 8.2 do 9.2 uskutečnilo MČR juniorů 2014. Jel jsem zde jen s jedním cílem a to poprat se o zisk titulu mistra ČR, čímž bych zakončil juniorskou kariéru s 3 tituly mistra ČR v řadě ( 2012,2013 a 2014 )! Znovu jsem přijel do Českého Těšína v pátek navečer. V sobotu ráno jsem odjel do místa konání. Cítil jsem se velmi dobře a připraven do každého zápasu.

První kolo jsem vyhrál nad domácím Matějem Klupou. Zápas jsem měl pod kontrolou a po necelých 20 minutách vyhrávám 21:9 a 21:10. V ten stejný den jsem odehrál i čtvrtfinálový zápas proti šikovnému Janu Loudovi z Plzně, který je svým věkem ještě v kategorii U15. Honza je velmi aktivní a hlavně nepříjemný levoruký hráč, který bojuje o každý míč! V prvním setu svou bojovností a chutí vyhrál zaslouženě 21:18. Musel jsem se trohu oklepat a hlavně soustředit se! Po této " studené sprše " jsem se probral a vyhrávám druhý set 21:8 a rozhodující sadu 21:10. Dostávám se do nedělního semifinále a vím, že musím podat mnohem lepší a soustředěnější výkon, než ten, který se podal v sobotu.

V neděli od 9:45 se rozehrálo semifinálové utkání, kde jsem se střetl s Jirkou Loudou. Teď jsem byl ale plně soustředěn a hlavně připraven od prvního míče až do posledního! Aktivní a útočnou hrou vyhrávám jasně 21:14 a 21:10, čímž se dostávám do cílové stanice a to do finále, kde jsem překvapivě narazil na druhého nasazeného Honzu Hubáčka, který si v semifinále poradil s Mírou Janáčkem. Řekl jsem si, že ten poslední krok už dotáhnu do konce a udělám vše pro zisk titulu! Od prvního míče jsem byl jako mašina, která se nechce zastavit! Vyhrávám 21:8! Ve druhém setu trochu zvolním, ale pořád to držím a vyhrávám 22:20! Po delší době jsem se mohl znovu radovat z výhry! O to více mě to těší, že jsem dokázal zůstat silný v hlavě! Není to nic lehkého a dokázal jsem to!

Chci poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují během turnajů! Také děkuji celé rodině, Davevovi, Danovi, Radkovi a všem, kteří mi na mé cestě udávají směr a pomáhají! Moc jim za to vděčím! A v neposlední řadě všem sponzorům a to firmě Zoner, XProduction, Hotel International a mnoho dalším!!

Teď mě čeká trochu více času na trénink a odpočinek. Budu se snažit trochu uvolnit a připravit se na nadcházející turnaj, kterým bude Austrian International Challenge 2014, který se koná za týden ve Vídni!

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.