MČR juniorů 2014

10/02/2014

Na orlovském gymnáziu se od 8.2 do 9.2 uskutečnilo MČR juniorů 2014. Jel jsem zde jen s jedním cílem a to poprat se o zisk titulu mistra ČR, čímž bych zakončil juniorskou kariéru s 3 tituly mistra ČR v řadě ( 2012,2013 a 2014 )! Znovu jsem přijel do Českého Těšína v pátek navečer. V sobotu ráno jsem odjel do místa konání. Cítil jsem se velmi dobře a připraven do každého zápasu.

       První kolo jsem vyhrál nad domácím Matějem Klupou. Zápas jsem měl pod kontrolou a po necelých 20 minutách vyhrávám 21:9 a 21:10. V ten stejný den jsem odehrál i čtvrtfinálový zápas proti šikovnému Janu Loudovi z Plzně, který je svým věkem ještě v kategorii U15. Honza je velmi aktivní a hlavně nepříjemný levoruký hráč, který bojuje o každý míč! V prvním setu svou bojovností a chutí vyhrál zaslouženě 21:18. Musel jsem se trohu oklepat a hlavně soustředit se! Po této " studené sprše " jsem se probral a vyhrávám druhý set 21:8 a rozhodující sadu 21:10. Dostávám se do nedělního semifinále a vím, že musím podat mnohem lepší a soustředěnější výkon, než ten, který se podal v sobotu.

        V neděli od 9:45 se rozehrálo semifinálové utkání, kde jsem se střetl s Jirkou Loudou. Teď jsem byl ale plně soustředěn a hlavně připraven od prvního míče až do posledního! Aktivní a útočnou hrou vyhrávám jasně 21:14 a 21:10, čímž se dostávám do cílové stanice a to do finále, kde jsem překvapivě narazil na druhého nasazeného Honzu Hubáčka, který si v semifinále poradil s Mírou Janáčkem. Řekl jsem si, že ten poslední krok už dotáhnu do konce a udělám vše pro zisk titulu! Od prvního míče jsem byl jako mašina, která se nechce zastavit! Vyhrávám 21:8! Ve druhém setu trochu zvolním, ale pořád to držím a vyhrávám 22:20! Po delší době jsem se mohl znovu radovat z výhry! O to více mě to těší, že jsem dokázal zůstat silný v hlavě! Není to nic lehkého a dokázal jsem to!

        Chci poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují během turnajů! Také děkuji celé rodině, Davevovi, Danovi, Radkovi a všem, kteří mi na mé cestě udávají směr a pomáhají! Moc jim za to vděčím! A v neposlední řadě všem sponzorům a to firmě Zoner, XProduction, Hotel International a mnoho dalším!!

         Teď mě čeká trochu více času na trénink a odpočinek. Budu se snažit trochu uvolnit a připravit se na nadcházející turnaj, kterým bude Austrian International Challenge 2014, který se koná za týden ve Vídni!

Archiv novinek

Instagram

Prvn tden ppravy na MS 2018 je u konce. Te podn zregenerovat a pipravit se na ten dal

Facebook

10/08/2018

Poslední čtyři dny jsem strávil regenerací v OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra, kde se o mě starala paní fyzioterapeutka Vlasta Řeháková. Dala mě dohromady pro další trénink, moc díky. Last week I spent my time in Olymp centre of sport, where we worked with physiotherapist Vlasta Řeháková. Really positive vibes, thanks for it.

07/08/2018

Výměna s aktuálním vicemistrem světa SHI Yuqi se dostala i do přehledu BWF. Jsem na to náležitě hrdý ;-) 💪👍🏸 Určitě koukněte na celý report, stojí to za to. Czech Badminton The rally with SHI Yuqi, was included in the BWF report as one of the best save. I'm very proud of it ;-) 💪👍🏸

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie