Lednová herní příprava

04/01/2014

Od 27.12 jsem zde v dánském Odense zpátky v herním tréninku. Je to moje příprava na druhou část sezony a také na první vrcholy, které se konají za necelý měsíc, a to MČR dospělých ( Most ) a MČR juniorů ( Orlová ).

         Tréninky jsou brány stejně, jako vždy. Nejvíce hrajeme kombinace 2 až 3 na 1. Důraz je kladen na drajvové cvičení a také přechod ze zadní části kurtu na sako. Jsou to velmi dobré cvičení, kombinace, kde můžu zkoušet nové věci! Výhodou jsou také skvělé sparingové zápasy s výbornými spoluhráči! Všechny zápasy tady nastíňují seniorský badminton. Denně mám 2 tréninky po 2 hodinách. Pokud je čas a sil, tak se snažím dělat i tréninky od kondičního trenéra, ale to je jenom okrajově. Herní příprava je " main goal " :-)!  

          Dnes mám konečně den volna, trochu času napsat, jak to tady vypadá a také trochu času odpočnout. Přece jen ten týden byl náročný a morálka mi už trochu spadla, nebo spíše chuť k tréninku. Z toho plyne, že dneska vypnu a zítra jdeme od znova! :-) V pondělí pak odlétám do Estonska, kde se od úterý do čtvrtka zúčastním tréninkového soustředění s Badminton Europe, poté začíná Estonian International 2013, kde se střetnu v 11:30 s Iikkou Heinem z Finska! V neděli pak přiletím ještě na týden zpět do Dánska! 

          Trochu nabyté, ale těším se na to :-)! Doufám, že tohoto pobytu využiji co nejvíce a znovu budu mít dobrou startovací plochu do nové poloviny sezony! :-) Mějte se hezky, z Dánska Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie