Cartlon Irish International 2013

09/12/2013

V pondělí ráno jsem se společností RyanAir odlétl do irského Dublinu. Pondělní zbytek dne jsem strávil odpočinkem a relaxací na hotelu. V úterý ráno jsem se zúčastnil badmintonového tréninku pod dohledem indonéského trenéra, který trénuje národní tým Irska. Trénink jsem pojal hlavně rozehrávácím způsobem. Chtěl jsem se pořádně rozehrát a vychodit si kurt. Odpoledne jsem ještě dal výběh za Dublin. Viděl jsem mnoho krásných památek, které jsou pro irskou kůlturu typické! Večer jsem už pouze pořádně protáhl a namasíroval. 

        Ve středu ráno jsem vstával v 9:00, následovala snídaně a odjezd do haly. Hala byla velmi podobná těm, které jsou v Dánsku. Světla byla po stranách, hluboký strop. Rozcvičení a rituál před zápasem proběhl skvěle, jako vždy v pohodě! I při rozehrávce na kurtě bylo vše dobré a byl jsem natěšen na zápas. Bohužel po celý průběh zápasu mě trápilo velké množství nevynucených chyb, které jsem produkoval. Jak na saku, tak do autů. Nemohl jsem se z toho dostat ven. Jedinou výhrou a pozitivní věcí bylo, že jsem i přes tento fakt zvládl zápas v hlavě! Stále jsem byl soustředěn a odhodlán bojovat s touto smůlou. Ale prohrál jsem. 11:21 a 8:21 je velký kotel a opravdu jsem byl zklamán z tohoto výkonu. 

         Teď je už tento turnaj minulostí a právě píši z vídeňského letiště. Odlétám do Říma na XIII. Italian International 2013! Zítra nastupuji k prvnímu zápasu proti Rakušanovi Rudniger Gnedt! Nový zápas-nový den! Věřím, že zítra to už půjde lépe! :-) Pozdravuji z Vídně, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie