Cartlon Irish International 2013

09/12/2013

V pondělí ráno jsem se společností RyanAir odlétl do irského Dublinu. Pondělní zbytek dne jsem strávil odpočinkem a relaxací na hotelu. V úterý ráno jsem se zúčastnil badmintonového tréninku pod dohledem indonéského trenéra, který trénuje národní tým Irska. Trénink jsem pojal hlavně rozehrávácím způsobem. Chtěl jsem se pořádně rozehrát a vychodit si kurt. Odpoledne jsem ještě dal výběh za Dublin. Viděl jsem mnoho krásných památek, které jsou pro irskou kůlturu typické! Večer jsem už pouze pořádně protáhl a namasíroval. 

        Ve středu ráno jsem vstával v 9:00, následovala snídaně a odjezd do haly. Hala byla velmi podobná těm, které jsou v Dánsku. Světla byla po stranách, hluboký strop. Rozcvičení a rituál před zápasem proběhl skvěle, jako vždy v pohodě! I při rozehrávce na kurtě bylo vše dobré a byl jsem natěšen na zápas. Bohužel po celý průběh zápasu mě trápilo velké množství nevynucených chyb, které jsem produkoval. Jak na saku, tak do autů. Nemohl jsem se z toho dostat ven. Jedinou výhrou a pozitivní věcí bylo, že jsem i přes tento fakt zvládl zápas v hlavě! Stále jsem byl soustředěn a odhodlán bojovat s touto smůlou. Ale prohrál jsem. 11:21 a 8:21 je velký kotel a opravdu jsem byl zklamán z tohoto výkonu. 

         Teď je už tento turnaj minulostí a právě píši z vídeňského letiště. Odlétám do Říma na XIII. Italian International 2013! Zítra nastupuji k prvnímu zápasu proti Rakušanovi Rudniger Gnedt! Nový zápas-nový den! Věřím, že zítra to už půjde lépe! :-) Pozdravuji z Vídně, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie