Compo Praha Extraliga

01/12/2013

O tomto víkendu se odehrálo 2. kolo Compo Praha Extraligy 2013. V sobotním utkání jsme se střetli v Jablonci s Libercem a v neděli v Jehnicích s Meteorem Praha.
         Sobotní duel začal od 15:00 v jabloneckém areálu sportovního centra. Mimo jiné jsme potkali hráče fotbalového klubu Sprarta Praha, kteří večer hráli proti Jablonci! Náš tým nastoupil skoro v plné sestavě, až na Adama Cwalinu z Polska. Já nastoupil do 2. singla, kde jsem porazil Mirka Šídu 21:12 a 21:14. Hrál jsem dlouhé výměny, kde ze začátku chyběla větší agresivita, ale postupně jsem na ni přidával. Ve druhém setu mě mrzí, že za stavu 15:5 jsem polevil a přestal hrát. Začal jsem dělat nevynucené chyby, které přidávaly postupně body mému soupeři. Nedovolil jsem ale žádnému dramatu a dotáhl zápas do konce. Nastoupil jsem také do 1. debla po boku parťáka Michala Světničky, kde jsme vyhráli nad dvojcí Sváťa/Šída. Konečný výsledek sobotního utkání 8:0!
        V neděli se od 11:00 v jehnické Yonex Aréně rozehrál první ze dvou rivalských duelů první části extraligy. Hráli jsme proti pražskému Meteoru! Velmi mě/nás potěšila hojná divácká podpora, která přišla a povzbudila! Naneštěstí se začátek zápasu nevyvíjel moc dobře. Prohráli jsme oba úvodní zápasy a to mixa a 1. mužského debla, kde jsme prohráli debla ( já a Michal ) s dvojcí Teller/Hošek. Ale to nám nezkazilo chuť! Ba naopak, nás to více vyhecovalo a následně jsme dali 6 bodů v řadě! Nastoupil jsem do 3. singla, kde jsem hrál proti loňskému mistrovi Slovenska Lukášovi Klačanskému! Od začátku to byl vyhecovaný zápas, ale já se soustředil na svůj výkon! Trpělivou, nátlakovou a rychlou hrou jsem vyhrál jasně 21:13 a 21:8! Je to pro mě další cenná výhra, které si vážím! V průběhu zápasu byly také výměny pro diváky, kde jsem si docela dost zaskákal a trochu natlouk :-)... Ale co bych neudělal pro fanoušky :-D!
Zápas jsme vyhráli 6:2 a tím pádem i po druhém kole vedeme tabulku Compo Praha Extraligy!
         Akorát sedím na letišti v Bratislavě, odkud letím do irského Dublinu. Zítra mě čeká trénink a příprava na středeční zápas kvalifikace Carlton Irish International 2013! Střetnu se s Danielem Ojjarem ze Švédska! Mějte se hezky! Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie