Odlet do Bangkoku

20/10/2013

Dnes v neděli 20.10 se celá juniorská reprezentace vypravuje na nadcházející Mistrovství světa. Od 15:00 jsme se začali scházet na pražském letišti Václava Havla, odkud jsme měli původně letět v 18:30 do Vídně. Bohužel už zde má letadlo zpoždění a tak mám čas napsat tento krátký článek :-) 

        Dnes letíme z Vídně nočním letem přímo do hlavního města Thajska, kde by jsme měli přiletět zítra ve 14:00. V Bangkoku je časový posun o 5 hodin dopředu. Počasí, jak jsem si zjistil je velmi přívětivé a mně příjemné :-). Je tam kolem 30 stupňů Celsia! Let nám potrvá asi 10 hodin, takže času na spánek a shlédnutí nějakých filmů bude hodně. 

        Ke svému prvnímu utkání nastupujeme ve středu ráno od 10:00 mistního času proti Tchajwanu a ještě ten den od 16:00 proti Rusku. Bude to ostrý start, ale moc se na tyto utkání těším! Ve čtvrtek pak proti Uzbekistánu. Aktuální info budu psát hlavně na facebookový profil ( Adam Mendrek sportovec )! Shrnutí týmové části napíši na stránky hned po ukončení této části turnaje! S pozdravem Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie