Odlet do Bangkoku

20/10/2013

Dnes v neděli 20.10 se celá juniorská reprezentace vypravuje na nadcházející Mistrovství světa. Od 15:00 jsme se začali scházet na pražském letišti Václava Havla, odkud jsme měli původně letět v 18:30 do Vídně. Bohužel už zde má letadlo zpoždění a tak mám čas napsat tento krátký článek :-) 

        Dnes letíme z Vídně nočním letem přímo do hlavního města Thajska, kde by jsme měli přiletět zítra ve 14:00. V Bangkoku je časový posun o 5 hodin dopředu. Počasí, jak jsem si zjistil je velmi přívětivé a mně příjemné :-). Je tam kolem 30 stupňů Celsia! Let nám potrvá asi 10 hodin, takže času na spánek a shlédnutí nějakých filmů bude hodně. 

        Ke svému prvnímu utkání nastupujeme ve středu ráno od 10:00 mistního času proti Tchajwanu a ještě ten den od 16:00 proti Rusku. Bude to ostrý start, ale moc se na tyto utkání těším! Ve čtvrtek pak proti Uzbekistánu. Aktuální info budu psát hlavně na facebookový profil ( Adam Mendrek sportovec )! Shrnutí týmové části napíši na stránky hned po ukončení této části turnaje! S pozdravem Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie