Extraliga

14/10/2013

Druhý říjnový víkend byl ve znamení extraligy smíšených družstev. Rozehrál se nový ročník Compo Praha extraligy, kde se střetávají nejlepší týmy celé republiky. I tento rok se nic nezměnilo a já hájím barvy jehnického týmu!
         V sobotu od 13:00 se v jehnické Yonex aréně rozehrálo první utkání proti nováčkovi USK Plzeň. Náš tým byl oslaben o Petra Koukala, který si obnovil zranění kolene a tak jsme nastoupili v téhle sestavě: Adam Cwalina, Jaro Vícen, Já, Michal Světnička, Standa Kohoutek a za ženskou polovičku to byla Kamila Augustýn a Bětka Bášová. Před početnou diváckou podporou jsme zvítězili jasným výsledkem 7:1. Já osobně jsem nastoupil do 2. mužského singla, kde jsem porazil Přemysla Voráče 21:18 a 21:10. Hru jsem si užíval a měl jsem ji pod kontrolou zvlástě pak ve druhém setu, kde jsem přidal na intenzitě. No a druhý bod, který byl takovým malým překvapením byla naše společná výhra s Michalem Světničkou nad úřadujícími mistry ČR Rubáš/Sobota. Zvláště já jsem byl mile překvapen, jelikož jsem s Michalem nehrál debla už rok a dokázali jsme porazit kvalitní pár :-)
         V neděli ráno o půl sedmé jsme vyjeli do Kladna, kde jsme se utkali s domácím celkem. I na Kladně jsme vyhráli a to poměrem 6:2! Já jsem vyhrál 3. singla proti Petrovi Hoenbergrovi jasně 21:12 a 21:9! Do tohoto zápasu jsem nastoupil s plnou koncentrací a s jasným cílem. Vyhrát s co největším rozdílem! Druhého boda jsem však ztratil společně se Standou Kohoutkem v 1. mužském deblu proti páru Rogalsky/Jiráček. I tak jsem velmi spokojen s výsledkem a s celkovým projevem našeho týmu!
         Teď jsem zpátky v tréninku. Za týden odletáme na Mistrovství světa, které se koná v Bangkoku. Moc se na to těším! Bude to má poslední velká akce v juniorské kategorii, o to více si ji užiji. Děkuji všem za podporu! Těší mě to! :-)

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

MČR 2020, Plzeň

Všechny galerie