Poslední týdny strávené přípravou

17/08/2013

Po týdenní odmlce Vám znovu popíši, co se odehrálo v uplynulých dvou týdnech mé herní přípravy. Tréninky se změnily díky začátku nové sezony.

        Rychlost, jakou každý den utíká je neuvěřitelná. Po ranním tréninku chvíle odpočinku a druhý trénink až do večera. A další den znovu. Soustředím se pouze na tréninky, abych je maximálně využil pro zlepšení mé hry. Tělo mi ráno často říká, ať se vyspím a vypustím ranní fázy, ale svědomí mi to nedovolí, znám svůj cíl a za ním jdu! 

         Tréninky nyní zaměřuji především na techniku, například pak pondělí a středy, kdy ráno hrajeme techniku úderů a power-training ( speciální cvičení s težkou raketou ). Úterky a čtvrtky jsou nejhorší dny v týdnu, to hrajeme kombinace dva až tři na jednoho a večer, po takzvaném stress trainingu, děláme kondiční cvičení. Ta se skládají ze 3 cviků: 1) sprinty přes celou halu, 4x 40s sprint a 20s pauza. 2) běhání na lajny, 40s práce a 20s pauza. 3) footwork na kurtě, 40s práce a 20s pauza. Tyto tréninky končí večer kolem 22:15, než se dostanu domů, je 23:00 a spát jdu ve 23:30. Proto se nemohu divit, že v 6:45 se mi opravdu těžko vstává. I v tom je ta krása, kterou mi sport dává.

         Příští neděli odjíždím zpět do Brna, kde po pár schůzkách hned v úterý odjíždím na svůj první turnaj nové sezony a to na Slovak Future, kde hraji seniorskou kategorii. Už se teším na turnaje! Makal jsem a dřel, abych znovu posunul své limity o něco výše. Cítím, že se to daří a jsem na správné cestě k mému cíli! Děkuji všem za podporu! Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie