První týden Dánska 2013

28/07/2013

Do Odense jsem přijel v sobotu ráno, konkrétně v 9:00, kdy začínala první fáze, na kterou jsem se připojil. První trénink byl na rozkoukání a dostání se zpět do herní pohody a tempa. Po tréninku jsem se šel ubytovat a také trochu odpočinout po cestě, protože v poslední době bylo toho cestování trochu moc. 

       Večerní trénink jsem však už bral na 120%. Hráli se zápasy proti dánské juniorské reprezentaci, kde znám plno hráčů. Zahrál jsem si kvalitní 4 singly, kde jsem 3 vyhrál a 1 prohrál. Určitě mi udělalo radost, že jsem dokázal vcelku s přehledem vyhrát nad svými soky, ale také jsem aspoň poznal, na čem mám tady pracovat. Od pondělí jedu každý den 2 tréninky. Ranní od 8:00 do 10:00 hrajeme většinou kombinace 2 až 3 na 1, kde především rozvíjím své obranné schopnosti a údery. Při těchto trénincích také dostávám šanci do útoku, kdy nahrávám ze zadní části kurtu, neboli útočím. Oblíbenou součástí tréninků je také rozehrávka v podobě anglických deblů, také známe pod českou obdobou tzv. " prdeláč ". Hraje se normálně debl, jenomže bez pravidel a kdo prohraje, jde k síti a ostatní hráči střílejí do zadku :-) . Druhý trénink je od 18:00 do 20:00 a zde hrajeme trénikové zápasy, nebo multi-shuttle. V tréninkových zápasech se snažíme zaměřit na rozebrání taktiky, soupeře, nebo změně tempa hry. 

        Po včerejším dopoledním tréninku jsem si vzal do dnešního večera volno, abych trochu odpočnul a připravil se na nový týden. Jak jsem psal, tréninky zvláště 3 na 1 jsou ve velké intensitě a nejvíce to odnášejí nohy. Jinak je vše bezvadné! Také rozvíjím svůj kuchařský talent, což je u chlapa neobvyklé :-) Pozdravuji všechny z Dánska, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie