Herní příprava 2013

19/07/2013

Konečně se dostávám k poslední etapě těchto prázdnin, které byly rozděleny do třech okruhů.

        První okruh začal koncem května, kde jsem odstartoval fyzickou přípravu na novou sezonu pod dohledem trenéra Davida Neruda. Přípravu jsem Vám popisoval v jednotlivých článcích a také na svém facebookovém profilu Adama Mendreka sportovce. Je to asi nejdůležitější okruh, který se dá během prázdnin rozvinout a mně se to povedlo! Dostal jsem se znovu o příčku výš, hlavně díky trenéru Davidovi :-)!

        Druhý okruh byl turnaj a odpočinek spojené v jednom. Odehrálo se to v americké Californii, konkrétně v Los Angeles. V Americe jsem byl poprvé v životě a je to jedna z nejkrásnějších zemí, kde jsem byl! Turnaj se moc nevyvedl, ale i tak to byly velmi cenné zkušenosti a také body do světového žebříčku dospělých! Poté jsem si užil oceánů, krásných měst a také Hollywoodu! Jsou to nezapomenutelné zážitky, které si ponesu ještě hodně dlouho. 

        A teď k poslednímu okruhu. Zrovna jsem na cestě do dánského Odense, ve kterém jsem se už několikrát připravoval. Strávím tam 5 týdnů, kde se budu snažit připravit jak nejlépe to půjde po badmintonové stránce na novou sezonu! Moc se těším a věřím, že se znovu posunu ve své hře o stupínek nahoru. Budu psát průběhy tréninků a také fotky, které budu dávat na Facebook! S pozdravem, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie