Herní příprava 2013

19/07/2013

Konečně se dostávám k poslední etapě těchto prázdnin, které byly rozděleny do třech okruhů.

        První okruh začal koncem května, kde jsem odstartoval fyzickou přípravu na novou sezonu pod dohledem trenéra Davida Neruda. Přípravu jsem Vám popisoval v jednotlivých článcích a také na svém facebookovém profilu Adama Mendreka sportovce. Je to asi nejdůležitější okruh, který se dá během prázdnin rozvinout a mně se to povedlo! Dostal jsem se znovu o příčku výš, hlavně díky trenéru Davidovi :-)!

        Druhý okruh byl turnaj a odpočinek spojené v jednom. Odehrálo se to v americké Californii, konkrétně v Los Angeles. V Americe jsem byl poprvé v životě a je to jedna z nejkrásnějších zemí, kde jsem byl! Turnaj se moc nevyvedl, ale i tak to byly velmi cenné zkušenosti a také body do světového žebříčku dospělých! Poté jsem si užil oceánů, krásných měst a také Hollywoodu! Jsou to nezapomenutelné zážitky, které si ponesu ještě hodně dlouho. 

        A teď k poslednímu okruhu. Zrovna jsem na cestě do dánského Odense, ve kterém jsem se už několikrát připravoval. Strávím tam 5 týdnů, kde se budu snažit připravit jak nejlépe to půjde po badmintonové stránce na novou sezonu! Moc se těším a věřím, že se znovu posunu ve své hře o stupínek nahoru. Budu psát průběhy tréninků a také fotky, které budu dávat na Facebook! S pozdravem, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie