Los Angeles 2013

08/07/2013

Od 4.7 jsem společně s otcem a kamarádem Michalem na " dovolené " spojené s turnajem, hodnoceném jako Grand Prix Gold, které se koná v Los Angeles, přesněji v Orange County. Amerika mě vždy velmi lákala. Jako většina z váš sleduji filmy, které se natáčely v Hollywoodu a které jsou velmi záživné a atraktivní. Poprvé se mi naskytla možnost navštívit tuto zemi. A nic mě nepřekvapilo, ba naopak, ještě oslnilo. Jsou to zatím nejlepší prázdniny, které jsem kdy mohl mít :-)!

     Po příletu, jsme se ubytovali v městské části Los Angeles ( Anaheim ), kde jsou typické americké dvoupatrové hotely, tak, jak je známe z filmů. Celý víkend jsme si užili stejně. Navštívili jsme největší nákupní centra ( Citadela, Camarilo ) a užívali jsme si oceánu, zvláště obrovských vln, které dosahovaly do výšky až 3 metrů! Byla to paráda. Také jsem se na sluníčku pěkně spálil ( asi 35 stupňů C ), ale stálo to za to. Již zítra, v pondělí ráno začíná samotný turnaj. V prvním kole se utkám s Filipíncem Gadi. Tento zápas beru jako velkou zkušenost, zároveň jako odměnu za celou kondiční přípravu, kterou jsem absolvoval pod dohledem Davida Neruda.

     Californii opustíme 15.7 a po příletu mě čeká pár dní v ČR, kde budu lehce trénovat a připravovat se na měsíční intenzivní badmintonový trénink v dánské akademii Odense! Určitě nezapomeňte sledovat můj facebookový profil sportovce Adama Mendreka, kde najdete více fotek a novinek :-). Z rozpálené Californie, Adam 

PS: CHTĚL BYCH PODĚKOVAT VŠEM SPONZORŮ, KTEŘÍ MI TENTO TURNAJ UMOŽNILI! ZVLÁŠTĚ FIRMÉ ZONER! Děkuji!! 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie