Badminton s dětmi z Kociánky

27/06/2013

        Teď Vám nebudu psát ohledně průběhů mých tréninkových dávek ani turnajů. Chci Vám popsat jednu zkušenost, kterou si uchovám hodně, ale hodně dlouho v paměti! 

        V sobotu odpoledne jsem se společně s naším nejlepším badmintonistou Petrem Koukalem a primátorem města Brna panem Romanem Onderkou zúčastnil sportovního dne pro děti z brněnského ústavu Kociánka. Bylo to skvělé odpoledne, plné badmintonu, radosti ze hry a úsměvů. Po příchodu do haly jsme se všichni seznámili, všele s Petrem, mnou a panem Onderkou. Hned po příchodu jsem byl trochu nesvůj, jelikož jsem nevěděl, jak se děti poperou s hraním. Ale mýlil jsem se! Jsou to neskuteční bojovníci a sportovci! Možná jsou tělesně postížení, ale jejich chuť a nadšení do sportu jim nikdo nemůže vzít. S Koukym jsme nahrávali, učili jsme je podávat, nebo sbírat míček ze země. Myslím si, že se akce dětem moc líbila! 

        Tento zážitek mně opravdu otevřel oči a připomněl to, na co někdy zapomínám/e. Všechny naše starosti a problémy jsou opravdu zanedbatelné malichernosti. Vždycky, když nebudu na tréninku moc, nebo se mi nebude chtít, si vzpomenu na ten den, kdy jsem se seznámil s těmito dětmi! Adam 

PS: ještě jednou děkuji Petrovi za možnost pomoci mu na této akci!

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie