Badminton s dětmi z Kociánky

27/06/2013

        Teď Vám nebudu psát ohledně průběhů mých tréninkových dávek ani turnajů. Chci Vám popsat jednu zkušenost, kterou si uchovám hodně, ale hodně dlouho v paměti! 

        V sobotu odpoledne jsem se společně s naším nejlepším badmintonistou Petrem Koukalem a primátorem města Brna panem Romanem Onderkou zúčastnil sportovního dne pro děti z brněnského ústavu Kociánka. Bylo to skvělé odpoledne, plné badmintonu, radosti ze hry a úsměvů. Po příchodu do haly jsme se všichni seznámili, všele s Petrem, mnou a panem Onderkou. Hned po příchodu jsem byl trochu nesvůj, jelikož jsem nevěděl, jak se děti poperou s hraním. Ale mýlil jsem se! Jsou to neskuteční bojovníci a sportovci! Možná jsou tělesně postížení, ale jejich chuť a nadšení do sportu jim nikdo nemůže vzít. S Koukym jsme nahrávali, učili jsme je podávat, nebo sbírat míček ze země. Myslím si, že se akce dětem moc líbila! 

        Tento zážitek mně opravdu otevřel oči a připomněl to, na co někdy zapomínám/e. Všechny naše starosti a problémy jsou opravdu zanedbatelné malichernosti. Vždycky, když nebudu na tréninku moc, nebo se mi nebude chtít, si vzpomenu na ten den, kdy jsem se seznámil s těmito dětmi! Adam 

PS: ještě jednou děkuji Petrovi za možnost pomoci mu na této akci!

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie