V polovině přípravy

16/06/2013

Delší dobu jsem nepsal, protože se tréninky většinou podobají těm, které jsem už psal v minulém článku. Musím přiznat, že cítim únavu těla a přežívám ze dne na den :-). Tréninky začínají mít intenzivnější náplň. Směřují se na obecnou fyzickou vytrvalost a také rychlost. 

         Díky dobrému počasí, které ukončilo deště a špatné podmínky pro trénink venku, můžeme trénovat dynamiku a rychlost buď v kopcích, nebo na schodech. Pro mě konkrétně na brněnské přehradě pod hrází, kde se nachází 115 schodů. Hodně mi to připomíná Čínu, kde jsem jak si můžete pamatovat vybíhali 1600 schodů. Hodně výskoků, výběhů, dynamických cvičení a hlavně odrazových cvičení, to vše dělám a zlepšuji na schodech. V neposlední řadě musím poděkovat hotelu International, díky kterému mám zajištěnou regeneraci, která je nedílnou součástí mé přípravy! Díky tomu můžu skvěle zregenerovat a připravit se tak na další obtížné tréninky! 

Teď ještě jedna skvělá zpráva! Od 4.7 se zúčastním společně s Michalem Světničkou a otcem jako trenérem a doprovodem US Open Grand Prix Gold, kde jsme se dostali do kvalifikace singla a debla! Je to 2. nejvyšší kategorie hodnocených turnajů! Moc se těším, že si na takovém turnaji zahraji už v 17 letech. Po skončení  soutěže si ještě uděláme prazdniny v Los Angeles, kde chceme s otcem projet pár kaňonů a užít si amerického života. Po příletu zpět do ČR,  odjíždím do Dánska na badmintonovou část přípravy! S pozdravem, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie