V polovině přípravy

16/06/2013

Delší dobu jsem nepsal, protože se tréninky většinou podobají těm, které jsem už psal v minulém článku. Musím přiznat, že cítim únavu těla a přežívám ze dne na den :-). Tréninky začínají mít intenzivnější náplň. Směřují se na obecnou fyzickou vytrvalost a také rychlost. 

         Díky dobrému počasí, které ukončilo deště a špatné podmínky pro trénink venku, můžeme trénovat dynamiku a rychlost buď v kopcích, nebo na schodech. Pro mě konkrétně na brněnské přehradě pod hrází, kde se nachází 115 schodů. Hodně mi to připomíná Čínu, kde jsem jak si můžete pamatovat vybíhali 1600 schodů. Hodně výskoků, výběhů, dynamických cvičení a hlavně odrazových cvičení, to vše dělám a zlepšuji na schodech. V neposlední řadě musím poděkovat hotelu International, díky kterému mám zajištěnou regeneraci, která je nedílnou součástí mé přípravy! Díky tomu můžu skvěle zregenerovat a připravit se tak na další obtížné tréninky! 

Teď ještě jedna skvělá zpráva! Od 4.7 se zúčastním společně s Michalem Světničkou a otcem jako trenérem a doprovodem US Open Grand Prix Gold, kde jsme se dostali do kvalifikace singla a debla! Je to 2. nejvyšší kategorie hodnocených turnajů! Moc se těším, že si na takovém turnaji zahraji už v 17 letech. Po skončení  soutěže si ještě uděláme prazdniny v Los Angeles, kde chceme s otcem projet pár kaňonů a užít si amerického života. Po příletu zpět do ČR,  odjíždím do Dánska na badmintonovou část přípravy! S pozdravem, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie