Turnaje

Morocco International 2017
Casablanca

QF Soren Toft Hansen Dánsko/Denmark 16/21 11/21
R16 Peder Søvndal Dánsko/Denmark 21/9 21/9
R32 Youcef Sabri Medel Alžírsko/Algeria 21/10 21/18

VIII Santo Domingo Open
Santo Domingo

QF Luis Ramon Garrido Mexiko/Mexico 5 15/21 10/21
R16 Jorge Rodriguez Mexiko/Mexico 21/13 21/11
R32 Anderson Taveras Dominikánská Republika/Dominican Republic 21/5 21/14

Czech Open 2017
Brno

Q2 Wolfgang Gnedt Rakousko 18/21 20/22
Q1 Daniel S. Farid Indie/India 21/12 18/21 21/16

FZ FORZA Khrakiv International 2017
Charkov/Kharkiv

R32 Sam Parsons Anglie/England 6 19/21 21/15 16/21

TOTAL BWF World Championships 2017
Glasgow

R64 Rajiv Ouseph Anglie/England 16 15/21 13/21

Czech International
Karviná

SF Daniel Chislov Izrael/Israel 5 21/11 21/23 19/21
QF Shiau Cheng Chen Čínská Tchaj-Pej/Chinese Taipei 17/21 21/13 21/15
R16 Sahil Sipani Indie/India 21/15 21/18
R32 Ondřej Král Česká Republika 21/16 21/16

Peru International Challenge 2017
Lima

SF Rosario Maddaloni Itálie/Italy 2 19/21 21/18 15/21
QF Fabricio Farias Brazílie/Brazil 21/13 21/15
R16 Bruno Barrueto Breza Peru 21/8 21/10
R32 Rodolfo Ramirez Guatemala Walkover

play-off Extraliga
Praha/Prague

L Michał Rogalski Sokol Meteor Praha 21/17 19/21 14/21
L Jarolím Vícen BK Delcatar Benátky nad Jizerou 21/17 21/16

32nd Brazil International Cup
Saõ Paulo

R16 Niluka Karunaratne Srí Lanka 2 10/21 10/21
R32 Paweł Prądziński Polsko/Poland 21/14 21/10

III. Jamaica International 2017
Kingston

F Søren Toft Dánsko/Denmark 4 14/21 21/14 20/22
SF Matěj Hliničan Slovensko/Slovakia 3 21/9 21/18
QF Luke Couture Kanada/Canada 21/8 21/11
R16 Denis Coke Jamajka/Jamaica 21/8 21/13
R32 Bye - -

Mistrovství České republiky 2017
Liberec

F Milan Ludík Meteor Praha 1 15:21 20:22
SF Petr Beran SKB Český Krumlov 21/15 18/21 21/9
QF Jaromír Janáček SKB Český Krumlov 5/8 21/16 21/11
R16 Jaroslav Holeček BAC Kladno 21/9 21/10

Iceland International 2017
Reykjavík

R16 Mikkel Enghøj Dánsko/Denmark 22/20 11/21 11/21
R32 Ross Green Anglie/England 21/10 24/22

3. kolo extraligy
Hradec Králové/Brno

L Petr Beran SKB Český Krumlov 21/9 21/13
L Lukáš Holub Montas Hradec Králové 21/14 21/14

Memoriál Standy Krauze - Český Těšín
Český Těšín

F Jiří Louda USK Plzeň 5/8 21/13 21/14
SF Jan Louda USK Plzeň 21/19 15/21 21/19
QF Ondřej Král SKB Český Krumlov 5/8 12/21 21/12 21/17
R16 Přemysl Voráč USK Plzeň 21/2 21/3
R32 Bye - -

Yonex Welsh Open 2016
Cardiff

R32 Sarang Lakhanee Indie 18/21 12/21

Egypt International 2016
Káhira/Cairo

F Milan Ludík Česká Republika/Czech 1 14/21 20/22
SF Ahmed Salah Egypt 21/12 21/6
QF Mohammad Bani Hani Jordánsko/Jordan 21/6 21/6
R16 Abdelrahman Abdelhakim Egypt 23/21 21/7
R32 Bye

Yonex Dutch Open 2016
Almere

R64 Alen Roj Slovinsko 21/19 15/21 20/22

FZ FORZA Prague Open
Praha

Q3 Mads Christopersen Dánsko 19-21 12-21
Q2 Henri Aarnio Finsko 21-14 21-14
Q1 Grimaldy Navirio Gunawan U.S.A. 21-9 21-7

Yonex Slovak Open 2016
Trenčín

QF Matthew Carder Skostko 4 8/11 4/11 5/11
R16 Mateusz Biernacki Polsko 11-8 11-8 11-4
R32 Marcin Nowak Polsko 11-3 8-11 11-4 11-9

Hellas International 2016
Sidirokastro

SF Ivan Rusev Bulharsko 3 12-21 19-21
QF Roman Eudeline Francie 5 21-19 21-16
R16 Ivan Panev Bulharsko 21-14 21-14
R32 Jonathan Cassier Francie 21-4 21-4

Akademické MČR 2016
Pardubice

F Vojtěch Šelong 2 16/6 Retired
SF Jiří Louda 21/9 21/13
QF Lukáš Kurz 21/6 21/11
R16 Tomáš Veselý 21/4 21/9

Yonex Lithuanian International 2016
Kaunas

SF Sergey Sirant Rusko/Russia 2 19/21 14/21
QF Leo Rossi Francie/France 21/16 21/10
R16 Danylo Bosniuk Ukrajina/Ukraine 21/12 21/14
R32 David Bjarni Bjornsson Island/Iceland 21/8 21/14

Yonex Latvia International
Jelgava

QF Kasper Lehikonen Finsko/Finland 2 14/21 17/21
R16 Tom Rodrigues Francie/France 21/10 21/23 21/15
R32 Dzmitry Sidakou Bělorusko/Belarus 21/5 21/14

Slovenian International 2016
Medvode

R16 Miha Ivanic Slovinsko/Slovenia 17/21 20/22
R32 Matthew Carder Skotsko/Scotland 21/13 16/21 21/8

Velká cena Liberce
Liberec

F Tri Haryanto Indonésie 21/16 21/19
SF Juraj Vachálek Slovensko Retired
QF Marián Šulko Slovensko 21/8 21/12
R16 Vojtěch Brothánek TJ Astra Praha 21/9 21/7
R32 Kryštof Bumbálek TJ Slovan Vesec z.s 21/3 21/7

Finále Extraligy
Praha/Prague

L Teodorov Dimitar Delchev SKB Český Krumlov 22/20 21/17
L Adrian Dziolko BK Delcatar Benátky nad Jizerou 21/11 12/21 24/22

Yonex Polish Open 2016
Varšava/Warszawa

Q3 Hashiru Shimono Japonsko/Japan 11/21 12/21
Q2 Mateusz Biernacki Polsko/Poland 21/13 21/9
Q1 Oskar Westerlund Švědsko/Sweden 21/6 21/11

Romanian International 2016
Timisoara

QF Adi Pratama Indonésie/Indonesia 19/21 18/21
R16 Anton Kaisti Finsko/Finland 21/18 21/19
R32 Dinuka Karunaratna Srí Lanka/Sri Lanka 6 15/21 21/11 21/17

Austrian Open 2016
Vídeň/Vienna

Q1 Kodai Naraoka Japonsko/Japan 14/21 9/21

Thomas cup
Kazaň/Kazan

Q3 Mark Sames Litva/Lithuania 21/14 21/12
Q3 Nhat Nguyen Irsko/Ireland 21/16 21/14

MČR 2016
Karviná

F Petr Koukal Sokol Meteor Praha Radotín 2 21/18 11/21 11/21
SF Milan Ludik 1 19/21 21/14 21/14
QF Jarolím Vícen BK Delcatar Benátky n. Jizerou 3/4 21/17 21/11
R16 Petr Beran SKB Český Krumlov 21/12 21/17
R32 Ondřej Klimeš TJ Slovan Vesec 21/13 21/17

4. kolo Extraligy
Praha/Prague

L Michal Rogalski Sokol Meteor Praha Radotin 17/21 18/21

Yonex Estonian International 2016
Tallinn

Q3 Iikka Heino Finsko/Finland 6 20/22 21/15 19/21
Q2 Povilas Bartusis Litva/Lithuania 24/22 19/21 21/18
Q1 Andy Tsai Švédsko/Sweden 21/18 21/18

Těšínský pohár 2016
Český Těšín

SF Max Koreny SKB Český Krumlov 15/21 14/21
QF Jan Hubáček TJ Montas Hradec Králové 5/8 17/21 21/10 21/17
R16 Jan Benbenek TJ Sokol Plesná 21/16 21/17
R32 Bye - - -

3. kolo Extraligy
Dobruška/Brno

L Ondřej Král BAC Kladno 21/13 21/10
L Zdeněk Sváta Sokol Dobrůška 21/17 21/10

Yonex Italian International 2015
Miláno/Milan

Q2 Chia Hao Lee Tchaj-wan 15/21 11/21
Q1 Bruno Stegani Itálie/Italy 21/0 21/0

2. kolo Extraligy
Brno/Benátky nad Jizerou

L Adrian Dziołko BK Delcatar Benátky nad Jizerou 14/21 18/21
L Piotr Wasiłuk USK Plzeň 21/15 21/14

2015 Scottish Grand Prix
Glasgow

R64 Yuhan Tan Belgie/Belgium 15 14/21 18/21

Memorial Holobradého
Praha

F Maxmilián Koreny SKB Český Krumlov 18/21 21/15 21/18
SF Vojta Šelong Badminton FSpS MU Brno 5/8 21/0 21/0
QF René Neděla Montas Hradec Králové 21/0 21/0
R16 Dean Brabec Meteor Praha 21/10 21/13

Hungarian International 2015
Budapešť

R32 Nick Fransman Holandsko/Holland 5 13/21 21/12 12/21

1. kolo Extraligy
Český Krumlov/Brno

L Jan Hubáček TJ Astra Praha 21/15 21/13
L Jaromír Janáček SKB Český Krumlov 21/19 21/12

Czech Open 2015
Praha

Q2 Mark Caljouw Holandsko/Holland 9 15/21 21/18 14/21
Q1 Artyom Savatyguin Uzbekistán/Uzbekistan 22/20 21/14

Polish Open 2015
Lubin

R32 Anton Kaisti Finsko/Finland 25/23 23/25 20/22

Akademické MČR
Olomouc

F Ondřej Král VUT Brno 2 21/15 21/9
SF David Ptáček VŠB TU Ostrava 4 21/14 21/13
QF Michal Netík ČVUT Praha 21/7 21/11
R16 Lukáš Tlustý UK Praha 21/9 21/7

20. Benátecký Pohár
Benátky nad Jizerou

F Lukáš Zevl BK Delcatar Benátky nad Jizerou 17/21 21/19 22/20
SF Jaromír Janáček SKB Český Krumlov 3/4 21/17 17/21 21/14
QF Martin Vícen SK Kometa Brno 21/8 21/18
R16 Ondřej Král Most 21/18 21/3

Slovak Open 2015
Trenčín

R16 Henri Aarnio Finsko/Finland 15/21 9/21
R32 Gergely Krauz Maďarsko / Hungary 21/14 19/21 21/16

Canada Open 2015 Grand Prix
Calgary

R64 Wisnu Yuli Prasetyo Indonésie/Indonesia 13/21 16/21

US Open 2015 Grand Prix Gold
New York

R64 Christian Lind Thomsen Dánsko/Denmark 17/21 16/21

Yonex Lithuanian International 2015
Kaunas

F Kestusis Navickas Litva/Lithuania 1 22/20 6/21 21/18
SF Sam Parsons Anglie/England 4 18/21 21/18 21/19
QF Pierrick Cajot Francie/France 21/13 13/21 21/15
R16 Ronan Gueguin Francie/France 21/19 21/17
R32 Paweł Pradzinski Polsko/Poland 21/19 21/17

Yonex Riga International 2015
Riga

R32 Pedro Martins Portugal 15/21 8/21

Grand Prix Liberec
Liberec

F Bedřich Valenta Super Stars Most 3/4 21/9 21/15
SF Jaromír Janáček SKB Český Krumlov 5/8 21/13 21/17
QF David Ptáček Kopřivnice 5/8 21/15 21/6
R16 René Neděla Montas Hradec Králové 21/2 21/14
R32 Jakub Klubal Meteor Praha 21/1 21/10

Final of Extraleague
Praha

L Josef Richtr BK Delcatar Benátky n. Jizerou 21/11 21/10
L Maxmilián Koreny SKB Český Krumlov 21/9 17/21 10/21

41st Polish Open 2015
Arlamow

R32 Hsueh Hsuan Yi Chinese TaiPei 13/21 12/21
Q3 Anton Kaisti Finsko 5 21/17 13/21 21/19
Q2 Piotr Wasiłuk Polsko 21/18 21/15
Q1 Maciej Ociepa Polsko 21/10 21/13

Romanian International 2015
Timišoara

R32 Mark Caljouw Holandsko 8 12/10 6/11 3/11 3/11

50th Portuguese International 2015
Caldas da Rainha

R32 Kieran Merrilees Skotsko 5 18/21 12/21
Q3 Daniel Ojaäär Švédsko 21/16 21/19
Q2 Gergin Nedyalkov Bulharsko 21/18 21/9
Q1 Akseli Dankansen Finsko 21:18 16/21 21/13

Extraliga
Brno

L Zdeněk Sváta TJ Sokol Dobrůška 21/9 17/21 21/11

Austrian Open 2015
Vídeň

Q2 Mathias Almer Rakousko 3 16/21 17/21
Q1 Mathias Bonny Švýcarsko 21/14 24/22

Slovenská Extraliga
Trenčín

L Matej Poláček KPŠ Košice 21/17 21/10
L Matej Hliničan M-Šport Trenčín 21/19 21/17
L Lukáš Klačanský Ceva Trenčín 17/21 21/17 24/22

MČR 2015
Karviná

QF Jan Fröhlich BC Delcatar Benátky n. Jizerou 2 13/21 11/21
R16 David Ptáček Kopřivnice 21/17 21/17
R128 Přemysl Voráč USK Plzeň 21/6 21/16

4. kolo Extraligy
Praha

L Lukáš Kurz TJ Astra Praha 21/12 21/7

Velká cena Českého Těšína
Český Těšín

F Bedřich Valenta Super Stars Most 21/11 21/15
SF Juraj Vachálek Slovensko 5/8 21/10 21/9
QF Jan Hamáček TJ Montas Hradec Králové 21/13 21/7
R16 Jan Vitvera TJ Chemička Ústí 21/10 21/14
R32 Bye - - -

3. kolo Extraligy
Praha

L Matěj Hliničan Meteor Praha 21/16 21/17
L Jiří Louda USK Plzeň 19/21 21/13 16/21

Botswana International 2014
Lobatse

R16 Blagovest Kisyov Bulharsko 4 16/21 21/23
R32 Christopher Paul Mauricius 21/11 21/15

South Africa International
Pretoria

R32 Edwin Ekiring Uganda 16/21 16/21

2. kolo Extraligy
Brno

L Maciej Polakowski BaC Kladno/Polsko 21/10 16/21 17/21
L Petr Jelínek BK 73 Benátky nad Jizerou 21/16 21/11

Morocco International 2014
Casablanca

QF Yuhan Tan Belgie 2 11/10 0/11 5/11 7/11
R16 Yosuf Ramazan Bay Turecko 11/6 11/10 11/7
R32 Ayham Abd Eleddin Jordánsko 11/4 11/5 11/3

Hungarian International 2014
Budapešť

R32 Vilson Vattanirappel Rakousko 8/11 11/5 9/11 10/11

1. kolo Extraligy
Brno

L Komang Sandy Wijaya Dobrůška/Indonésie 21/11 21/11

43rd RSL Czech International 2014
Praha

R32 Kasper Lehikoinen Finsko 9/21 13/21
Q3 Winson Neo Malajsie 21/3 21/18
Q2 Luis Ramon Garrido Mexiko 27/29 24/22 21/14
Q1 Dzmitry Saidakou Bělorusko 21/6 21/4

Polish Open 2014
Lubiň

Q2 Lukáš Zevl Česká Republika 11/10 6/11 11/9 8/11 7/11
Q1 George Isherwood Anglie 11/5 11/3 11/7

Yonex Belgian International 2014
Leuven

Q1 Petr Lang Německo 2/11 10/11 9/11

Benátecký pohár 2014
Benátky nad Jizerou

SF Jakub Bitman Česká republika 5/8 17/21 21/19 17/21
QF David Pokorný Česká republika 21/9 21/11
R16 Jan Somerlik Česká republika 21/9 21/3
R32 Bye

Yonex Slovak Open 2014
Trenčín

SF Justin Teeuwen Holandsko 7/11 11/7 8/11 11/9 9/11
QF Pavel Florian Česká republika 2 11/5 11/5 8/11 10/11 11/5
R16 Maciej Poulakowski Polsko 11/8 6/11 11/5 11/10
R32 Ross Green Anglie 11/7 11/6 11/7

US Open 2014
New York

R64 Sattawat Pongnairat USA 14 7:21 12:21

European Team Championships
Amiens

L Thomas Rouxel BC Chambly Oise Singl 1 19:21 7:21
L Florin Balaban BC 82 Bettembourg Singl 2 21:17 21:9

Lithuanian International 2014

R32 Alan Plavin Litva 17:21 21:13 16:21

FZ Forza Slovenian International
Medvode

F Chun Hsien Yu Tai-Pei 3 15:21 14:21
Q2 Max Koreny Kanada 17:21 21:17 23:21
Q1 Simon Skok Slovinsko 21:9 21:5

Velká cena města Liberec
Liberec

F Jiří Louda Česká republika 5/8 21:7 21:10
SF Jan Hubáček Česká republika 5/8 21:16 21:10
QF Michal Hamáček Česká republika 21:7 21:10
R16 Jakub Zahrádka Česká republika 21:8 21:6
R32 David Ptáček Česká republika 21:19 21:11
R64 Bye

Finále Compo Praha Extraligy 2014
Praha

R128 Viki Indra Okvana Indonésie 21:19 21:19
L Michal Severa Česká republika 21:11 21:16

IV. Italian Junior International
Miláno

SF Alex Vlaar Holandsko 5/8 17:21 21:23
QF Luis Enrique Peñalver Španělsko 2 21:18 19:21 21:9
R16 Leon Seiwald Rakousko 21:18 18:21 21:7
R32 Bernardo Atilano Portugalsko 21:12 21:14
R64 Duarte Nuno Anjo Portugalsko 21:15 21:18

40th Polish Open 2014
Varšava

Q2 Kuo Po Cheng Chinese TaiPei 16:21 10:21
Q1 Mateusz Swierczynski Polsko 21:13 21:18

MČR družstev juniorů 2014
Český Krumlov

L Filip Budzel Česká republika 21:12 21:3
L Jan Hubáček Česká republika 21:8 21:9
L Filip Budzel Česká republika 21:13 21:9
L Dušan Havlát Česká republika 21:8 21:3
L Ondřej Klimeš Česká republika 21:11 21:9

Velká cena města Plzně
Plzeň

F Petr Jelínek Česká republika 1 22:20 21:6
SF Juraj Vachálek Slovensko 5/8 21:10 23:21
QF Jaromír Janáček Česká republika 21:14 21:18
R16 Rudolfo Salles Brazílie 21:5 21:7
R32 Přemysl Voráč Česká republika 21:8 21:10

Austrian International Challenge 2014
Vídeň

Q1 Jacob Nilsson Švédsko 16:21 15:21

Mistrovství ČR juniorů
Orlová

F Jan Hubáček Česká republika 2 21:8 22:20
SF Jiří Louda Česká republika 5/8 21:14 21:10
QF Jan Louda Česká republika 18:21 21:8 21:10
R16 Matěj Klupa Česká republika 21:9 21:10
R32 bye

Mistrovství ČR dospělých
Most

QF Jan Frohlich Česká republika 2 13:21 21:13 12:21
R16 Václav Benbenek Česká republika 21:11 21:8
R32 Marek Teller Česká republika 21:17 21:17

Yonex Estonian International
Tallinn

Q3 Justin Teuween Holandsko 21:14 20:22 13:21
Q2 Alan Plavin Litva 21:9 21:18
Q1 Iikka Heino Finsko 9 21:18 21:17

X III Italian International
Řím

Q2 Indra Bagus Ade Chandra Itálie/Indonésie 8 15:21 17:21
Q1 Rüdniger Gnedt Rakousko 21:16 21:17

Carlton Irish Open
Dublin

Q1 Daniel Ojaar Švédsko 11:21 8:21

2. kolo Compo Praha Extraligy
Brno

L Lukáš Klačanský Meteor Praha 21:13 21:8
L Mirko Šída Liberec 21:12 21:14

Yonex Czech Junior International
Orlová

R16 Dragoslav Petrovic Srbsko 16:21 18:21
R32 Jakob Wraber Rakousko 21:5 21:10
R64 Bye

Victor Slovak Junior 2013
Dubnica nad Váhom

F David Peng Německo 3/4 21:8 21:18
SF Max Weisskirchen Německo 3/4 21:17 21:17
QF Krzysztof Jakowczkuk Polsko 5/8 21:13 21:14
R16 Leon Seinwald Rakousko 9/16 21:15 21:15
R32 Simon Skok Slovinsko 21:6 21:9
R64 Richard Smatlak Slovensko 21:4 21:6

World Junior Championships
Bangkok

R32 Jun Peng Zhao Čína 15:21 14:21
R64 Wilsen Joseph Li Filipíny 21:10 21:13
R128 bye

Suhandinata Cup 2013
Bangkok

L Buwaneka Tharindu Dullewa Srí Lanka 17:21 21:13 20:22
L Daniel Guda Austrálie 21:19 19:21 21:17
L Dmitrii Ryabov Rusko 21:13 21:15
L Sheng Jie Yang Chinese Taipei 14:21 10:21

Extraliga
Brno/Kladno

L Petr Hoenberger Kladno 21:12 21:9
L Přemysl Voráč USK Plzeň 21:18 21:10

Czech International 2013
Brno

Q2 Kalle Koljonen Finsko 12 21:16 8:21 12:21
Q1 Sam Phillips Anglie 21:18 16:21 21:19

Yonex Belgian Junior 2013
Herstal

R32 Stijn de Langhe Belgie 20:22 21:12 20:22

Benatecky pohár
Benátky nad Jizerou

F Jakub Bitman TJ Sokol Jehnice 1 17:21 18:21
SF Jaromír Janáček Český Krumlov 21:17 21:9
QF Viki Indra Okvana Indonesie 18:21 28:26 21:19
R16 Juraj Vachálek Slovensko 2 21:10 21:17
R32 Michal Netík Astra Praha 21:6 21:14

Victor Slovak Open 2013
Prešov

R32 Alex Lane Anglie 14:21 21:16 14:21
Q3 Gergely Krauz Maďarsko 6 21:12 21:16
Q2 Christian Kirchmayr Švýcarsko 14:21 21:9 21:10
Q1 bye - - -

US Open Grand Prix Gold
Los Angeles, Orange County

R64 Antonio Benjamin Gadi Filipíny 10:21 16:21

Slovenian International 2013
Medvode

Q2 Mykola Dmitrishin Ukrajina 21:16 6:21 20:22
Q1 Mathias Almer Rakousko 3 21:16 10:21 21:14

GPA Liberce
Liberec

F Juraj Vachálek Slovensko 3/4 21:14 21:13
SF Ondřej Kopřiva Česká republika 5/8 21:16 21:12
QF Petr Jelínek Česká republika 3/4 21:5 21:9
R16 Jan Hubáček Česká republika 22:20 21:7
R32 Josef Richtr Česká republika 21:7 21:14
R64 Bye

Victor Croatian International 2013
Zagreb

Q2 Luka Zdjencak Chorvatsko 3 21:12 19:21 16:21
Q1 Peter Letsch Maďarsko 28:26 21:6

European Junior Championships 2013
Ankara

QF Rhys Walker Anglie 5/8 16:21 22:24
R16 Iikka Heino Finsko 9/16 21:18 21:17
R32 Sinan Zorlu Turecko 21:16 18:21 21:18
R64 Stefan As Ingvarsson Island 21:12 21:15
R128 Bye

German Junior 2013
Berlin

R32 Vincent de Vries Holandsko 16:21 20:22
R64 Tautvydas Liorancas Litva 21:10 21:8
R128 Bye - - -

Yonex Dutch Junior International
Haarlem

R16 Pannawit Thongnuam Thajsko 9/16 14:21 21:19 9:21
R32 Teun Yntema Holandsko 21:12 21:12
R64 Ben Lane Anglie 21:14 17:21 21:17
R128 Bye - - -

Mistrovství ČR družstev juniorů
Brno

L Tomáš Waller Astra Praha 21:7 21:7
L Tomáš Komár Sokol Klimkovice 21:8 21:4
L Vojtěch Benedikt BK Benátky n. Jizerou 21:8 21:6
L Jan Šťástek Sokol Dobrůška 21:5 21:4

Mistrovství ČR juniorů
Český Krumlov

F Jaromír Janáček Česká republika 2 21:13 21:17
SF Jiří Louda Česká republika 3/4 21:9 21:12
QF Matěj Šváb Česká rebublika 5/8 21:10 21:9
R16 Vojtěch Benedikt Česká republika 21:12 21:8
R32 Bye

Mistrovství ČR dospělých
Most

QF Honza Frohlich Česká republika 2 17:21 14:21
R16 Vojtěch Šelong Česká republika 5/8 22:20 21:13
R32 Jaromír Janáček Česká republika 12:21 21:10 21:16

Plock Polish Junior International 2013
Płock

SF Justin Teeuwen Holandsko 3/4 8:21 19:21
QF Mateusz Świerczyński Polsko 21:14 21:17
R16 Vincent Medina Francie 21:12 21:12
R32 Sebastian Sado Polsko 21:11 21:12
R64 - -

Memoriál Stanislava Krauze
Český Těšín

QF Petr Jelínek Česká republika 1 17:21 21:9 13:21
R16 Zdeněk Sváťa Česká republika 21:19 21:15
R32 Tomáš Krajča Česká republika 21:11 21:9

Thwack Czech Junior 2012
Orlová

F Filip Špoljarec Chorvatsko 5/8 21:17 21:11
SF Shohzod Gulomzoda Rusko 21:16 21:17
QF David Balucha Slovensko 9/16 21:8 21:14
R16 Alexander Serov Rakousko 21:15 21:13
R32 Bedřich Valenta Česká republika 21:10 21:12
R64 Samuel Repiar Slovensko 21:5 21:12
R128 - - - - - -

VICTOR Slovak Junior 2012
Dubnica nad Váhom

F Shohzod Gulomzoda Rusko 21:15 21:13
SF Ivan Tucaković Chorvatsko 2 21:17 21:17
QF Mateusz Świerczynki Polsko 9/16 21:19 21:15
R16 Mateusz Biernacki Polsko 17:21 21:16 21:7
R32 Wojciech Mendrek Česká republika 21:7 21:4
R64 Simon Skok Slovinsko 23:21 21:14

YONEX BWF World Junior Championships 2012
Chiba

R16 Hsu Jui Ting Chinese TaiPei 10:21 14:21
R32 Alex Lane Anglie 21:19 21:16
R64 Vincent de Vries Holandsko 21:13 21:23 22:20
R128 - - - - - -

Extraliga družstev
Brno-Jehnice

L Bedřich Valenta Česká republika 21:12 21:10
L Ondřej Kopřiva Česká republika 21:19 21:18

Croatian Junior International 2012
Poreč

R64 - - - - - -
R32 Roman Timko Rusko 21:8 22:20
R16 Simon Skok Slovinsko 21:10 21:9
QF Stefan Kradolfer Švýcarsko 21:8 21:13
SF Dominik Stipsits Rakousko 3/4 21:8 16/9, SKREČ
F Jaromír Janáček Česká republika 1 21:10 21:15

Thwack Czech International 2012
Brno

Q1 Kamil Kanas Slovensko 21:10 21:9
Q2 Ben Muir Anglie 17:21 21:17 21:14
Q3 Jamie Bonsels Anglie 5/8 18:21 17:21

Yonex Belgian Junior 2012
Liège

R64 Dominic Scherpen Německo 13:21 21:9 21:15
R32 Christian Kirschmayr Švýcarsko 21:8 17:21 21:18
R16 Pierrick Cajot Francie 9/16 13:21 19:21

Instagram

instagram photo

Facebook

19/11/2017

Ohlédnutí za Morocco International 2017 již na webu! 👍🇲🇦️

17/11/2017

Při včerejší cestě na trénink měl smrtelnou nehodu můj kamarád a skvělý hráč Erik Meijs... Nemám slov, upřímnou soustrast rodině a všem pozůstalým. Odpočívej v pokoji, mistře! RIP Erik Meijs...

Náhodná galerie

Czech International 2014

Všechny galerie