Mistři 2018

16/04/2018

        Tento víkend se v pražské Vinoři odehrálo finále play off české Extraligy 2018, kde jsme se kvalifikovali z prvního místa základní části tabulky s brněnským týmem Badminton FSpS MU Brno. Cíl byl jasný, přivézt titul zpět do Brna. Věřil jsem, že se to tento rok může povést, jelikož jsme měli tým plný hvězd. 

 

       V sobotním zápase jsme se od 13/00 utkali s výběrem TJ Sokol Klimkovice. Celek jsme porazili 6/2. Byly tam vyrovnané a velmi atraktivní zápasy. Já jsem nastoupil do 1. debla po boku Raula Musta, kde jsme vyhráli na 2 sety proti dvojici Somerlík/Benbenek. Následně jsem přidal konečný 5. bod v 2. singlu, kde jsem porazil 21/9, 21/14 Honzu Benbenka. Měl jsem radost nejen za tým, že se nám znovu povedlo dostat do finále, ale také z mé hry, která měla jiskru a také náboj. To, co jsem trénoval v Německu, jsem prodal na kurtě. 

 

        V nedělním finálovém utkání jsme nastoupili proti Meteoru Praha, loňskému vítězi. Přiznávám, že utkání bylo napínavé až do posledních okamžiků každého zápasu. Já jsem nastoupil do 1. debla po boku irské legendy Scotta Evanse, kde jsme v napinávemé zápase porazili mistry republiky Bitmana/Drančáka 18/21, 21/17 a 21/19! Do singla jsem v základní době nenastoupil z taktických důvodů, jelikož pokud by nastal vyrovnaný stav 4/4, nastalo by prodloužení, kde bych mohl nastoupit k mužské dvouhře. Avšak můj tým předvedl neskutečný týmový výkon a vyhráli jsme 5/3.  

 

        Jsem nesmírně rád, jaký kádr se tento rok sešel a hlavně jakým stylem společně dobyl Prahu a přivezl titul Mistrů ČR zpět do Brna! 

 

       Ihned po zápase jsem odletěl zpět do Německa, kde se i nadále budu připravovat s národním týmem na nadcházející turnaje, kterým bude ME 2018 (Španělsko), New Zealand Open a Australian Open. 

 

Díky všem za podporu, moc si ji vážíme! 

 

Z Mulheimu zdraví, 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

19/06/2018

Poznáte kde to je? Napište do komentářů pod původní post a vyhrajte triko BRENNA - cestovní kancelář a hodinový trénink se mnou :-)

18/06/2018

Pro tyhle chvíle člověk sport dělá. Jsem rád, že se mi po delší době zase podařilo vylézt "na bednu" a věřte, že se budu snažit, aby to tak letos bylo vícekrát. These are the moments, why you put all your effort into training. I’m very happy I could achieved 2nd place in Cameroon. Will do my best to repeat it. Thanks for your support!

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie