Příprava na druhou část sezóny

13/01/2018

        Po návratu z US Open 2017, následnému odpočinutí a vyléčení cestovní horečky, která mě zastihla na cestě zpět, jsem se vrhl od 1.1.2018 do lednové přípravy na únorové turnaje. Mezi které patří i například MČR 2018 (Praha Štěrboholy, 2.-4.2), nebo Thomas Cup 2018 (ME družstev, Kazaň). 

        Trénink byl nachystán tak, aby postupně gradoval. Začátkem přípravy byla kondice i herní část vyvážené. Co se týče kondiční části, první 3 týdny jsem z 90% jen běhal, abych nabral obecnou vytrvalost, která bude hrát velkou roli v rozhodujících okamžicích zápasů. Musím přiznat, že běh není zrovna moje oblíbená činnost, ale je to potřeba. Teď pomalu přecházíme již do rychlosti a výbušnosti. První dva týdny herní přípravy jsem strávil v Brně, kde jsme společně s trenérem Standou kladli větší důraz taktéž na fyzickou část, ale specificky zaměřenou pro kurt. Dlouhé intervaly cvičení, přeběhy nebo multi-feeding. Vždy zakončeno technickou dovedností úderů. 

        Teď mě čeká tréninkový týden ve Vídní, kde se budu připravovat s rakouským národním týmem. Další týden, nové místo a hlavně jiné prostředí. Těším se na tréninkové zápasy a kvalitní trénink. 

Z Brna zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

25/05/2018

Ve čtvrtek jsem zažil vitalitu dětí z klubu @vitalityslezsko . Dělá mi radost, kolik mladých hraje badminton a hlavně jak do toho jdou naplno ☺️#badminton #hapiness #share #the #joy @ Vitality Slezsko, s.r.o. - sportovní areály Vendryně a Bystřice

15/05/2018

Tak nakonec to vyšlo, mám velkou radost. Těším se na zápasy s absolutní světovou špičkou. Yes! I'm very happy. Another great games. #worldchampionship #nanjing #china

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie