Kondiční příprava 2017

02/07/2017

        Po návratu z Karviné, kde jsem obsadil 3. místo na Czech International 2017, jsem dostal "povinné" 2 týdny klidového, relaxačního režimu. Cílem bylo dát pořádný oraz tělu, aby bylo připravené na nadcházející letní kondiční přípravu, která začla 4. června. 

        Celou kondiční přípravu jsem absolvoval pod taktovkou svého bratra Jakuba, který semnou začal spolupracovat od letošního března.Většina tréninků se odehrávala mimo kurt, jelikož bylo potřeba nahnat všeobecnou kondici, neboli objem. Hodně času jsem strávil právě běháním, zvláště intervalů a úseků. Nechyběla samozřejmě posilovna, schody, ale i přeběhy na kurtě.  

        Teď mě čeká posledních 10 dní kondiční přípravy, na které následně přejdu na kurt, kde začne vyloženě herní trénink, který by měl vrcholit MS v Glasgow!

Mějte se! Z Brna zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

instagram photo

Facebook

17/09/2017

Zakončení dalšího tréninkového týdne v Mráz léčí.... V úterý odlet do Dánska. Čeká mě 5 tréninkových dnů se Scott Evans 💪🏽 #keepworking On Tuesday heading to Denmark for 5 training days with Scott Evans! Looking forward to it! Photo by: Jan Kříž

14/09/2017

5 intenzivních tréninkových dnů v Nymburku je za námi! Jsme odhodlaní nechat na Czech Badminton Open všechno! Přijdete? My tam budeme! 5 training days in Nymburk are over! We are desperately ready to give our 100% in the upcoming @Czech Badminton Open!

Náhodná galerie

Los Angeles, USA 2013

Všechny galerie